Jestem adminem: nocnym/dzienny Nick jakiego używasz: Suburbu Wiek: 34 Staż gry Counter-Strike: od 2000roku Staż gry na serwerze: 1,5 roku Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: NIE Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: Aktualnie 8/24, 24/2 (Żona później się ...) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Mam ponad 3 tyś godz przegranych w cs-a (steam), nie licząć NS, kafejek itd więc już trochę widziałem. Jeśli ktoś wydaje się podejrzany wielu graczom czy to stały gracz, czy nowy, zainterweniuje i nie mam z tym problemu... bo on długo gra to na pewno jest czysty... Każdy jest równy.
Nie lubię chamstwa na serwie, pożartować można, ale z do pewnych granic... (głównie chodzi o odzywki do dziewczyn) Ten serwer jest na tyle dobry, że dobrze gdyby taki został :)
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:109998451