Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

ConraD

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O ConraD

  • Urodziny 15.11.1995

Informacje profilowe

  • Imię
    Konrad
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Bolków

Osiągnięcia ConraD

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. ConraD

    [PRZYJĘTE] Zmiana

    NickSTEAM:id: ConraD Chcę zmienić klasę: Cybersuit Na nową klasę:Konspirant Reklama /SMS:SMSConraD
  2. ConraD

    [KOSZ] Mapy

    NP. cs_mario_b2 de_dust2_2006 de_dust2_1337 de_tesco de_west_ripoux2 cs_newbassault de_dust2_christmas cs_assault_2011 de_kabul_mtk cs_italy_remake de_rats4_final de_rats_1337 de_csgothic de_winter_austria2 de_dust2012 de_dust2_1337 de_dust2_2x2 de_dust2_2x2_xmas de_dust2_christmas de_dust2_mini de_dust2_x de_dust2_xmas de_dust4ever de_aztec15 de_barcelona de_blue de_clan1_mill de_clan2_fire de_cs16 de_dinaunion de_dreamdust de_dust2_2009 de_perfect_inferno de_zima de_kassai Myśle że cos wy\bierzecie :DPozdrawiam
  3. ConraD

    [KOSZ] Mapy

    Sry ze wczesniej w zlym dziale pisalem :D A mam pytanko czy dodacie jakies nowe mapki na coda?:d Jakie duze mapy xd
  4. ConraD

    [KOSZ] Mapki

    Siemka,mam pytanie czy jest mozliwosc dodania wiecej map?:D
  5. ConraD

    [KOSZ] Mapy

    Witam,mam pytanie czy możecie na cod moda dodac wiecej ''WIĘKSZYCH'' map?:D
  6. ConraD

    [PRZYJĘTE] Zmianka

    Nick/steam:id:ConraD Chcę zmienić klasę:Zabojca Na nową klasę:Konspirant Reklama / SMS:SMS z tytulem mojego nicku
  7. Nick/steam:id:ConraD Chcę zmienić klasę:kapitan Na nową klasę:Zbojnik Reklama / SMS:SMS z tytulem mojego nicku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności