niec sie nie zmienilo ;/ widze ze chyba kasa wydana na steam to nie byl dobry interes ;/
ale na non steam grałem na takich samych ustawieniach i fps bylo 100
Witam. prosze o pomoc bo nie mam pojecia co sie dzieje :/ gralem w cs'a no steam i wszystko bylo ok , po zakupie steam i zainstalowaniu nie da sie grac przez ten błąd :/ nie mam pojecia co sie dzieje. Tak wiec prosze o pomoc :)
Z góry wielkie dzieki