Skocz do zawartości
  • Postów

    5
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

AdiV

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez AdiV

  1. Witam wszystkich. chciałem zapytać czemu nie mogę dodawać znajomych do steam?
  2. niec sie nie zmienilo ;/ widze ze chyba kasa wydana na steam to nie byl dobry interes ;/ ale na non steam grałem na takich samych ustawieniach i fps bylo 100
  3. Non steam juz usuniete a re instal steam juz robilem :/ i nic na non steam miałem 100fps a w steam mam 5fps:/
  4. widze ze wszyscy chetni do pomocy dzieki poszukam w necie
  5. Witam. prosze o pomoc bo nie mam pojecia co sie dzieje :/ gralem w cs'a no steam i wszystko bylo ok , po zakupie steam i zainstalowaniu nie da sie grac przez ten błąd :/ nie mam pojecia co sie dzieje. Tak wiec prosze o pomoc :) Z góry wielkie dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności