-
Witam, kieruję się z prośbą aby Admin jakiś grał by nocą. Chodzi mi o to, że W nocy tak gdzieś 3-5 Nie ma żadnego admina a rozchodzi mi się o to, że Hakerzy grają i nie da się grać Pewnie potwierdzi to parę graczy. Tak jak teraz o 4:34 wielu graczy siedzi na spectate bo się nie da grać. Gracz o nicku: sx posiada heaty.
-
Nie działa mi Cs non-steam na win 8.1
Ernestooo odpowiedział(a) na Taki Kriss temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Masz tu jeżeli ci nie pojdzie ten co masz go zainstalowanego, mi na win 8 śmigają normalnie http://cssetti.pl/downloadPozdrawiam
-
Postów
3 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
