Zasłużony Fragowicz koval Opublikowano 4 Kwietnia 2013 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 4 Kwietnia 2013 Ehhh taki materiał znalazłem ... Może ktoś zna Kevin-a Ware-a, ja znam wiem co ten chłopak robił przez tyle lat, aby stać się gwiazdą koszykówki i na 3 miesiące przed osiągnięciem swojego życiowego celu stało się coś strasznego. Zobaczcie sami. https://www.youtube.com/watch?v=uoo3EFYNuk8 https://www.youtube.com/watch?v=0xVXZZHNc_k a tutaj wywiad z samym sportowcem ( o ile znacie angielski. ) : http://espn.go.com/video/clip?id=9129282 Pomyślcie jak to jest kiedy wszystko wali się w jednej sekundzie.
Ciepol Opublikowano 4 Kwietnia 2013 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 4 Kwietnia 2013 Współczuję kolesiowi.
Kuszek Opublikowano 4 Kwietnia 2013 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 4 Kwietnia 2013 widziałem filmik z meczu jak to się stało , okropne . Współczuję mu bardzo , nie chciałbym być na jego miejscu . Szkoda chłopaka . ;(
Legendarny Fragowicz Maciej Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Legendarny Fragowicz Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Widzialem, kolega wysylal i mowi do mnie czy widzialem takie coś. Myslalem ze to tylko zwykle zlamanie kosci piszczelowej, obejrzalem i nie moglem uwierzyc.
frag3r Opublikowano 13 Kwietnia 2013 Fragowicz Opublikowano 13 Kwietnia 2013 O kurde.. co za widok...
Grzesio Opublikowano 2 Maja 2013 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 2 Maja 2013 tez oglądałem ten mecz współczucie
Legendarny Fragowicz Josh Opublikowano 31 Października 2015 Legendarny Fragowicz Opublikowano 31 Października 2015 Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Rekomendowane odpowiedzi