Legendarny Fragowicz REAL'FUKK Opublikowano 8 Marca 2013 Legendarny Fragowicz Opublikowano 8 Marca 2013 Okej, V.I.P jest lepszy od Stałego Bywalca, ale cóż. Zmieniam. Ale za to "stały bywalec" ładniejszy ma kolor :>
Rekomendowane odpowiedzi