Legendarny Fragowicz REAL'FUKK Opublikowano 4 Stycznia 2013 Legendarny Fragowicz Opublikowano 4 Stycznia 2013 Jestem świeżo po seansie, więc mogę powiedzieć, że film dosyć udany :) Owszem, jest od groma powycinanych czy dodanych scen ( bardzo dobrze znam książkę ), ale to w niczym nie przeszkadza. Wkurzył mnie sam koniec - Smaug pokazał oko i The End.. lipa trochę... nie lubię pokrojonych filmów. Warto wspomnieć, że byłem na wersji angielskiej z polskimi napisami, więc było czuć ten klimat Władcy Pierścieni :) Spoiler!
Rekomendowane odpowiedzi