Skocz do zawartości

[oddzielony] Hobbit 2012 dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Jestem świeżo po seansie, więc mogę powiedzieć, że film dosyć udany :) Owszem, jest od groma powycinanych czy dodanych scen ( bardzo dobrze znam książkę ), ale to w niczym nie przeszkadza. Wkurzył mnie sam koniec - Smaug pokazał oko i The End.. lipa trochę... nie lubię pokrojonych filmów. Warto wspomnieć, że byłem na wersji angielskiej z polskimi napisami, więc było czuć ten klimat Władcy Pierścieni :)

Spoiler!

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności