Legendarny Fragowicz REAL'FUKK Opublikowano 4 Listopada 2012 Legendarny Fragowicz Opublikowano 4 Listopada 2012 Fajnie się z Tobą gra ,ale nie spamuj tymi piosenkami przez mikrofon bo to przeszkadza. Na tak. Na mapach typu: awp_india, 35hp_2 przyjemniej się gra przy muzyce, więc nie rozumiem słowa "spam", zwłaszcza, przy puszczaniu 2-3 piosenek ;) Od tego jest RS, a przez mikrofon nie leci czysty dźwięk tylko trzeszczący.
Rekomendowane odpowiedzi