Skocz do zawartości
GeForce

[KOSZ] Wszystko ma swój koniec-SexyBanan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,tak wiem że wiele osób z fragujemy i nie tylko czekało na ten moment...Ta ameba banan w końcu kończy z mta. Chciałbym jednak przestać kłócić się z osobami z którymi miałem dotychczas spór w ostatnim czasie oraz pożegnać się z osobami które poznałem dzięki MTA a głównie Fragujemy.com i nie żałuje czasu spędzonego dzięki tej grze.Poznałem też jednak osoby które okazały się w jakiś sposób fałszywe,niemiłe,dwulicowe i nie tylko lecz jeśli to czytają to zapewne wiedzą że o nie chodzi.

Chciałbym podziękować każdej osobie osobiście za to że praktycznie codziennie mogłem liczyć na dobre towarzystwo po szkole i w weekendy lecz zajęłoby mi to naprawdę dużo,dużo czasu i zapewne 3/4 osób czytających to po prostu by usnęła :D,lecz jednak chciałbym wyróżnić kilka osób za swoje zasługi na sieci,oraz pomoc w życiu prywatnym:

============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================

@Heisenberg- nie ma co gadać :D resety pojazdów...co prawda nie zawsze w porę ale jednak były :*,genialne podmianki na serwerze,sporo udanych update na serwerze i wiele,wiele więcej rzeczy które urozmaiciły granie na serwerze przez cały ten czas :) 

 

@Krystek- mój ulubiony Menager/Super moderator odkąd pamiętam :D niezapomniane chwilę w grupie, mega pozytywny człowiek.Polecam <3 

 

@Nesty- Osoba na której głowie spoczywa cała serwerownia,genialny admin który zrobił więcej dla serwera niż ktokolwiek inny.Zawsze gdy miałem problem ze sobą lub w życiu mogłem znaleźć w nim oparcie i pomoc.Dziękuje za to że mogłem grać na serwerze pomimo moich wybryków i banów za które żałuję do dziś i jest mi za nie mega głupio.

============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================

Są również osoby które poznałem 2 lata temu,szybciej lub później ale utrzymuje z nimi kontakty do dziś i są dla mnie poniekąd ,,bliskie'' jeśli mogę to tak nazwać:

 

Kamszot - mój misio którego poznałem dzięki sprzedaży sancheza na serwerze :D mój numer 1 jeśli chodzi o znajomości z MTA oraz mam nadzieję że na zwykłej znajomości przez PC się nie skończy ;) mega pozytywny człowiek,chory psychicznie jak ja :D polecam go! 

 

Miko-Jedyna osoba z hg2 z którą do tego czasu utrzymuje kontakt i nie zapowiada się na pogorszenie :* Czekam na spotkanie jak zrobisz sobie prawko ^^

 

@Lewus aka KeGGuś - Spoko osóbka która poznałem w TDP i nie żałuję :D utrzymuje z nim kontakt do dziś i nie żałuję czasu poświęconego na tego gałgana.

============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================

Moi kumple których chciałbym pozdrowić,nie zapomniałem o was i nie zapomnę jeszcze dłuuuuuuuuuugo :D:

-Dyda

-Malyy

-LumciaGumcia

-Dran

-Edek

-Wielbond

-Jerycho

-Bicek

-Felix

-Petka

-Stena

-Freezy

-Rakcher

-Kowal

-Listonosz

-Micho

-Buczu <3 

-Tajny(dalej czekam na wpier*dol) 

-Kisielek

-Z3us( dzięki Tobie jest SexyBanan a nie Godzilla Monster :D)

-Memobrody bez brody

============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================

Grupy w których grałem i które pozdrawiam mega cieplutko za to że wytrzymały ze mną cały ten czas:

-NK

-XVM

-DCSG

-TDP

-Hg2

-NIEPLA

-SVM

-KK

-BR

-Scota

-At1

============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================

Oraz osoby które za mną wyjątkowo nie przepadają ale jednak chciałbym z tego miejsca skończyć te spory ponieważ jednak kłótnie i wyzwiska przez głupią grę nie maja sensu :

-MentosToJa

-Metalik(dzięki za IJusta)

-Dzenkinson

-Goku

-Icar/Penta

-Uzillo

-System

============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za spędzony czas,za rywalizacje o gracza top 1 na serwerze i nie tylko.Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam,przypomnijcie się i dopiszcie się w komentarzach :D.To by było na tyle wszystko ma swój koniec nawet moja kariera na fragujemy...

                  

                                                                                                                                                                                                                                                                           Pozdrawiam,

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 SexyBanan

 

 

  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta trzymaj się Fifi <3

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

470bfafd00230479530e7a08.gif

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko przypomnę, nic z waszych pożegnań, jedna osoba to zapoczątkowała i robicie syf. Wcześniej odchodziliście i przychodziliście i nie było problemów <heyo>

 

#Edit nigdy Cię nie hejtowałem przez grę (bo zginąłem itp) tylko przez twoja głupotę.

564e2d835efff.png

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kurwa żałosne. Najpierw pożegnanie napisali Panowie Adfly oraz Dzemek, spoko pożegnali się i elo. Ale ja zadaje sobie jedno takie pytanko, a mianowicie, co chcecie udowodnić tym pożegnaniem? to że będziecie o MTA pamiętać czy coś? nikogo tak na prawdę to nie obchodzi. Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą, taka wymiana następuje, a to że odejdzie 2-3 osoby nikogo nie obchodzi. Fajnie jest podziękować komuś za wspólną grę, ale w większości jednak te pożegnania (prócz Dzemka i Adka) są zwykłymi "ATTENCION PLEASE IM GONNA KILL YOURSELF BECOUSE MTA IS BAD GAME HLIP HLIP. A Ty to mnie teraz Banan rozbroiłeś totalnie. Dostałeś rajda na nonstopie i kończysz z MTA, no to nie można w chęci zemsty walczyć z twoimi "oprawcami"? Każdy dobrze wie, że wrócisz, a tym tematem zaśmiecasz aby ten dział. Pozdrów grubego.

 

 

Edit: Fragujemy ot sieć serwerów, a nie serwerownia.

Edit2: @SexyBanan i tak wrócisz

Edytowane przez M!k0
  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, M!k0 napisał:

To jest kurwa żałosne. Najpierw pożegnanie napisali Panowie Adfly oraz Dzemek, spoko pożegnali się i elo. Ale ja zadaje sobie jedno takie pytanko, a mianowicie, co chcecie udowodnić tym pożegnaniem? to że będziecie o MTA pamiętać czy coś? nikogo tak na prawdę to nie obchodzi. Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą, taka wymiana następuje, a to że odejdzie 2-3 osoby nikogo nie obchodzi. Fajnie jest podziękować komuś za wspólną grę, ale w większości jednak te pożegnania (prócz Dzemka i Adka) są zwykłymi "ATTENCION PLEASE IM GONNA KILL YOURSELF BECOUSE MTA IS BAD GAME HLIP HLIP. A Ty to mnie teraz Banan rozbroiłeś totalnie. Dostałeś rajda na nonstopie i kończysz z MTA, no to nie można w chęci zemsty walczyć z twoimi "oprawcami"? Każdy dobrze wie, że wrócisz, a tym tematem zaśmiecasz aby ten dział. Pozdrów grubego.

Uwierz mi że nie wrócę bo nie mam do czego już wracać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego debila mniej

  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie będzie o tobie pamiętać, nikt nie będzie za tobą tęsknić. Jesteście żałośni, wszyscy tacy sami. Jedyne co próbujecie to zwrócić swoją uwagę, na twoje miejsce przyjdą następni, lepsi lub gorsi. Żegnam.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 3
  • Szok 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aAWkVcO.png

 

 

 

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jrzb napisał:

aAWkVcO.png

 

 

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD teraz to się nawet uśmiechnałem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ty i tak wrócisz do MTA :) W ciągu 2 miesięcy na pewno ktoś mi napisze, że Banan comeback.

 

Ale i tak elo, beka trochę bo miałem już nawet nie wchodzić na forum ale czysta ciekawość kto jeszcze napisał :D

  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Zamasu
      Gabe Follower pokazuje pierwszy gameplay z CS:GO, który został przeniesiony na silnik Source 2.
       
       
       
      W sieci pojawiła się bardzo głośna informacja o tym, że przeniesiono CS:GO na silnik Source 2. Tak, jest to prawda i jak najbardziej to się udało. W sumie zajęło to 6 miesięcy, ale niestety nie zrobiło tego Valve.
       
      Jest to projekt społecznościowy, który wyprzedził deweloperów. Osoby za niego odpowiedzialne same przepraszają Valve, że tak się stało.
       

       
       
      CS:GO na Source 2
       
       
      Mimo tego, że projekt nie jest bezpośrednio od Valve, to i tak warto się tym interesować. Jest to bowiem bezpośrednia prezentacja możliwości i tak naprawdę tego, jak to wszystko będzie wyglądać już oficjalnie. Jak dotąd jest to projekt społecznościowy, ale już trwają nabory twórców map etc.
       
      LINK DO VIDEO : KLIK
       
      Gameplay wygląda dobrze i chyba jest najlepszym do tej pory przykładem tego, jak CS:GO będzie się prezentować na nowym silniku. Na ten moment nie ma żadnych informacji o tym, kiedy Valve zrobi to w oficjalny sposób. Gabe Follower wspomina jedynie, że CS:GO na Source 2 nie wyjdzie w tym miesiącu.
       
       

       
       
      Valve na pewno robi ruchy w kierunku zmiany silnika, ale niestety wszystko to dzieje się za kulisami i mało osób ma do tego dostęp.
       
       
      źródło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności