Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstępnie to Sory, że w takim Dziale, ale nie wiem gdzie tu jest dział na unbany...

WszyscyMajaAimaMamIJa|THC|

Freakovsky.

Czitujesz

Na zawsze - Neobans

Dostałem dzisiaj bana za "czitowanie"... Naprawdę nie grałem na wspomagaczu, nie wiem dlaczego serwer wyświetla mnie jako non steam, jak grałem na steam.

Proszę o sprawdzenie demka (jeszcze go nie ma) mapa de_dust start: 2012-09-22 13:02 stop: nwm

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności