overidiot Opublikowano 30 Czerwca 2017 Fragowicz Opublikowano 30 Czerwca 2017 Pomylki zdarzaja sie i najlepszym. Admin to tez czlowiek
Bodzio Opublikowano 1 Lipca 2017 Sponsor Opublikowano 1 Lipca 2017 Zwiecie na nas, kurw(y) na nas sadzicie a my wszystkiego nie widzimy co się dzieje na serwerze nie mamy oczy dookoła głowy i nie widzimy wszystkiego. Wy jesteście tacy mądrzy bo admina nie macie a ciekawe jak admina byś miał czy ktoś na ciebie nie napierdala(ł) bo ona jest taki czy taki. Napiszecie na przykład na U@ że ten gracz blokował wejście do kampy ja tego nie widziałem ale dam mu bana a on później skargę pisze na przykład bo go wkurzał i dlatego napisał na U@. Zostaniesz adminem to zobaczysz jak to jest. 1
Rekomendowane odpowiedzi