Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zwiecie na nas, kurw(y) na nas sadzicie a my wszystkiego nie widzimy co się dzieje na serwerze nie mamy oczy dookoła głowy i nie widzimy wszystkiego. Wy jesteście tacy mądrzy bo admina nie macie a ciekawe jak admina byś miał czy ktoś na ciebie nie napierdala(ł) bo ona jest taki czy taki. Napiszecie na przykład na U@ że ten gracz blokował wejście do kampy ja tego nie widziałem ale dam mu bana a on później skargę pisze na przykład bo go wkurzał i dlatego napisał na U@. Zostaniesz adminem to zobaczysz jak to jest. :X

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności