Legendarny Fragowicz REAL'FUKK Opublikowano 29 Sierpnia 2012 Legendarny Fragowicz Opublikowano 29 Sierpnia 2012 nie wiem gdzie mam to napisać , więc tutaj. nie jest to bana , więc co ? chcę wysłać wiadomość na SB , a tu nagle robi się puste SB. mam tak od miesiąca i nie mogę wysłać wiadomości.
Rekomendowane odpowiedzi