Karysu Opublikowano 21 Stycznia 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 21 Stycznia 2016 A w sumie mogę dodać cosik od siebie :D Typowa samojebka na tle niczego :) Patrolowanie terenu Oraz... Chillout pod monopolowym ;) 1
Rekomendowane odpowiedzi