Skocz do zawartości

[oddzielony] Szybka rekrutacja na Pre-Moderatora


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Jestem graczem: nocnym, dziennym i porannym czasem

Nick jakiego używasz: JestemNowy

Wiek:16

Staż gry na serwerze: Prawie rok na DayZ

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.comTAK - Ale to same muty i to na 30 min, nigdy nie mialem bana.

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?TAK [ NAPISZ JAKIE ] - Moderator Serwera RPG, wtedy uczylem sie obsługi komend.

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem[ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] - Jestem czesto widoczny na serwie i wiem że na pewno sie przydam. Mam dobry kontakt z graczami i bardzo czesto pomagam. Lubie zabierać nowe znajomosći i pomagać innym, znam sporo komend wiec mysle ze mozna dać mi szanse, na serwie gram prawie rok jak i na forum jestem czesto obecny, wiem co sie dzieje na serwie, bardzo rzadko jestem karany. Mysle ze mozna dać mi szansę.

 

JESTEM NA TAK!!!!

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności