Piotr Szabunia Opublikowano 8 Grudnia 2016 Fragowicz Opublikowano 8 Grudnia 2016 Jestem graczem: nocnym, dziennym i porannym czasem Nick jakiego używasz: JestemNowy Wiek:16 Staż gry na serwerze: Prawie rok na DayZ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK - Ale to same muty i to na 30 min, nigdy nie mialem bana. Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: TAK [ NAPISZ JAKIE ] - Moderator Serwera RPG, wtedy uczylem sie obsługi komend. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] - Jestem czesto widoczny na serwie i wiem że na pewno sie przydam. Mam dobry kontakt z graczami i bardzo czesto pomagam. Lubie zabierać nowe znajomosći i pomagać innym, znam sporo komend wiec mysle ze mozna dać mi szanse, na serwie gram prawie rok jak i na forum jestem czesto obecny, wiem co sie dzieje na serwie, bardzo rzadko jestem karany. Mysle ze mozna dać mi szansę. JESTEM NA TAK!!!!
Rekomendowane odpowiedzi