Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lolek nie ma sensu zglaszac na zadnej serwerowni skargi na admina bo reka reke myje. Beda wszyscy siebie nawzajem kryc wmawiajac tobie wszystko. I jeszcze sobie nawzajem pajace lapkuja zeby bylo smieszniej.

haha bez kitu :D zauważyłem właśnie że sobie lajkują hahahahahaha :) ciekawe czy na fejsbuku posty też sobie lajkują czy tylko tu. ehh szkoda gadać FaaR sie nie nadaje kickuje tylko tych którzy mu zgłaszają coś na u@ albo tych którzy grają lepiej od niego banuje ich albo kickuje w polowie mapy żeby mieli staty 0-0 żeby mógł otwierać :) a potem Ci jeszcze napisze na sayu w grze " to złóż skargę na forum " haha i co składamy te skargi i nic. Bo koles mysli ze jak jest adminem to ma jakies przywileje i jest nietykalny i bezbłędny :) Jeszcze żeby ludzie tracili czas na wchodzenie tu i pisanie jakis skarg... Masakra Masakra

  • Karambit w plecy (-) 1
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności