Lolek Dejavu ZdR Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Zawieszony Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Lolek nie ma sensu zglaszac na zadnej serwerowni skargi na admina bo reka reke myje. Beda wszyscy siebie nawzajem kryc wmawiajac tobie wszystko. I jeszcze sobie nawzajem pajace lapkuja zeby bylo smieszniej. haha bez kitu :D zauważyłem właśnie że sobie lajkują hahahahahaha :) ciekawe czy na fejsbuku posty też sobie lajkują czy tylko tu. ehh szkoda gadać FaaR sie nie nadaje kickuje tylko tych którzy mu zgłaszają coś na u@ albo tych którzy grają lepiej od niego banuje ich albo kickuje w polowie mapy żeby mieli staty 0-0 żeby mógł otwierać :) a potem Ci jeszcze napisze na sayu w grze " to złóż skargę na forum " haha i co składamy te skargi i nic. Bo koles mysli ze jak jest adminem to ma jakies przywileje i jest nietykalny i bezbłędny :) Jeszcze żeby ludzie tracili czas na wchodzenie tu i pisanie jakis skarg... Masakra Masakra 1
Rekomendowane odpowiedzi