proxxxide Opublikowano 1 Czerwca 2015 Fragowicz Opublikowano 1 Czerwca 2015 Cześć, nie wiedziałem gdzie to napisać, więc wrzucam tutaj. Przez 4 dni tworzyłem mapkę, aż w końcu coś z tego wyszło, a efekty są w tym linku: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=453030432 Z chęcią przyjmę komentarze na temat tego jak działa 1. Czy są spadki fps 2. Ewentualne bugi textur (znikające, migające na czarno) 3. Ogólna opinia na temat ustawienia elementów, czy może coś brakuje?
Legendarny Fragowicz MrReaper Opublikowano 1 Czerwca 2015 Legendarny Fragowicz Opublikowano 1 Czerwca 2015 Witamy Nie ten dział, zajrzyj tutaj: http://fragujemy.com/forum/152-mapy/ Dostosuj się również do wzoru jaki jest podany tu: http://fragujemy.com/topic/26788-wz%C3%B3r-na-prezentacje-mapy/ oraz informacje dot. działu: http://fragujemy.com/topic/20673-informacje-o-dziale-mapy/ 1
Legendarny Fragowicz MrReaper Opublikowano 1 Czerwca 2015 Legendarny Fragowicz Opublikowano 1 Czerwca 2015 Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Rekomendowane odpowiedzi