Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. W tym temaciku, chciałbym poznać wasza opinie w sprawie słuchawek.

A dokładniej o : Dołączona grafika

Trochę o nich czytałem. Ale dowiedziałem się tylko że mikrofon jest dość słaby.

A wy co o nich myślicie?.

@Down

Chodzi mi o słuchawki do Ogólniej gry, oraz słuchania muzyki. Z tego co mi wiadomo Bassy wymiatają.

Opublikowano

Zależy do czego Ci są słuchawki potrzebne. Jeśli do słuchania muzyki polecam wszystko firmy sony. Raczej się nie psują, dużo modeli ma wbudowany soubufer więc bass dosłownie wgniata w ziemię. Jeśli do rozmów przez SKYPA lub TS'a polecam... słuchawki az dosłownie 20zł. Ja Sb takie kupiłem i od 2 lat sprawdzają ,i się na prawdę dobrze. Zero szumów wszystko ładnie słychać i są po prostu niezniszczalne. Na pewno im droższe tym lepsze, ale raczej do rozmów jakiś mega zajebistych nie potrzebujesz, no ale zrobisz jak chcesz.

Pozdrawiam.

Piotr.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności