Witam;)
Mój problem polega na tym, że nie mogę wejsc na serwer, wyskakuje mi taki komunikat:
* Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the server..." Wyskoczył mi dzisiaj podczas zmiany mapy i od tej pory nie moge wejsc. Uprzedzam pytanie, nie, nie kupowałam nic w sklepie.
Z góry dziekuje za pomoc.