Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'Hack&Slash' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 1 wynik

  1. Achh, nasze THQ. Dlaczego upadło? Zrobiło tyle dobrego dla nas: gry z serii Warhamer, Darkisiders... No właśnie... Ich ostatnie dzieło i zarazem gwóźdź do trumny. Po wydaniu drugiej części Ciemnostronnych firma upadła, a nam zostają ich dzieła. Zatem zobaczmy jak wyglądało ich ostatnie wspólne chwile przy Darksiders 2. Czy była to aż tak zła gra? No właśnie w tym problem. Gra ma trochę problemów, ale nie przez nie THQ skapitulowało. Ale od początku. Jest to kontynuacja "jedynki", w której wchodzimy w skórę Śmierci (tak!), brata Wojny, bohatera pierwszej części. W skrócie: Wojna wpadł w niezłe kłopoty i tylko my możemy go ratować. Przez całą przygodę zwiedzimy niezwykle urokliwe, zrobione z z rozmachem lokacje. Mamy więc krainę aniołów, Stwórców (umiejętność zrozumienia Fantasy konieczna) i parę innych miejscówek. Każda - całkiem spora - lokacja jest Hubem, czyli w miarę otwartym miejscem do robienia questów. Poruszamy się po nim naszym rumakiem, - Rozpaczem - a pomaga nam ptak Proch (służy jako "kompas" do celu lub do skrzyń/znajdziek). W każdej lokacji mamy lochy, zamki czy inne typowo dark-fantasy'owe budowle. Do kolejnych "dungeonów" dostajemy się wraz z fabułą (ale nie do wszystkich). Do reszty wchodzimy z questami pobocznymi - niestety to nie poziom RPGów, jest ich po prostu mało a większość z typu "idź, zabij, pozamiataj". Boli też to, że początkowy świat zachęca do zwiedzania, a kolejne są już strasznie liniowe. No ale to chociaż coś... Nie mówiłem o chyba największej zalecie gry - modelu walki. Śmierć ma ze sobą parę kos oraz broni dodatkowej (rękawice, młoty i sporo innych zabawek). Później dostajemy też pistolet, ale jest strasznie słaby i chyba nikt go nie używa podczas bitwy. Bronie znajdujemy z skrzyń albo - jak zawsze - z wrogów i bossów. Białe są najgorsze, jedne z najlepszych - fioletowe. Można też kupić je u handlarzów (tylko trzech na całą grę!). Podczas walki możemy robić uniki, używać różnych mocy i umiejętności, których uczymy się wraz z postępem w fabule. Styl walki jest typowy dla Hack&Slashów (taki jak w np. serii Devil May Cry). Aby być mistrzem w klepaniu kombosów, trzeba mieć niezwykle szybkie palce i refleks, żeby widzieć "piruet ostrzy". Fajnie jest zrobiona też kwestia poza-walkowych rzeczy, które zobaczymy podczas zwiedzania lochów. Gra oprócz festiwalu ostrzy, raczy nas zagadkami i istne "PrinceOfPersiową" sekcjami platformowymi. Śmierć potrafi biegać po ścianach, skakać po gzymsach i innych platformach. Przy zagadkach pomagają umiejętności takie jak uchwyt do przyciągania, sterowanie ducho-pomagierami, a nawet portale! (Jest nawet osiągniecie, "Ciastko jest kłamstwem" które jest nawiązaniem do jednej gry...). Wszystko to robi przyjemną mieszankę platformowo-siekankowo-logiczną. Niestety grę męczą kilka błędów. Na przykład przy większości wychodzeniu z dialogów Żniwiarz się wiesza i pomoże tylko wyjście do menu. Problemy są też kolizją przedmiotów, możemy też nieraz sami utknąć w jakimś zaułku. Ale pomijając to wychodzi bardzo przyjemna, długa, (ok. 25 godzin fabuły) wciągająca roz(g)rywka. Dla fanów "siekaczy" i fanom fantasy polecam. Jeśli nie lubicie dostawać oczopląsu przez "balet ostrzy" lub męskich pro postaci idźcie grać w Bejeweled czy inne Plants Vs Zombies. To gra gdzie niszczenie światów, rozwalanie gigantów czy kosa wbijana w oczodoły jest na porządku dziennym. Jeśli chcecie przeczytać inne moje recenzje (lub przeczytać o historii gier Lego) zapraszam tu: http://rembus7777yt.weebly.com/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności