Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje djhooker
-
Do was takie małe pytanie ktoś zainteresowany audycją sylwestrową którą będę grał myślę o 17/18 tak do 3:00 rana góra 4:00 no ty w takim stylu albo podobnym czyli starocie w nowszych wersjach
https://krakenfiles.com/view/uswdYxgaSo/file.html
Jakby ktoś był zainteresowany więcej info będzie na forum dzień przed imprezą sylwestrową jestem pewny że w Sylwester którzy będą grali w cs-a to są muzykę do gry można odpalić pozdrawiam.
