Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje SMx
-
Poniedziałek studenta be like:
Przychodzisz se na laby ( laboratoria czyli takie coś co siedzisz na pizdzie i tworzysz oranżadę dla niewtajemniczonych ), babka kazała się przygotować do konkretnego laba. Cała grupa ready, totalna chillera bo przecież to było proste. Jednak babce se pomyliło, nie tego laba nam dała i teraz muszę przez nią przychodzić w Piątek na 7:25 żeby sprawdzać czy promień świetlny inaczej rozchodzi się przy wódce i wodzie, kurwa zabijcie mnie fragowiczę
.
Wasz shitposter Chloe
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
Czasami się zastanawiam czy ja jestem jednak jakoś wybitnie uzdolniony (wątpię uważam się za debila)... Miałem totalnie wywalone w studia 0 nauki serio... Skończyłem studia na 5 obrona też 5... A połowa ludzi którzy się uczyli itp zdawała na 3-4 lub ojebala studia... Więc wychodzę z założenia nie stresuj się chill❤️🤙
-
