Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Bodzio
-
Wróciłbym do zabaw w remizach 😍🥺 To były piękne czasy 😍
- Pokaż poprzednie komentarze 10 więcej
-
@ Sweet_Candy chociaż z tą dwójką byłaby skoczna zabawa
-
@ Sweet_Candy disco polo też będę puszczał, bo większość z nas się w latach 80-90 przy takich piosenkach bawiło.
-
@ Czekoladowy weź nawet tak nie mów...
@ Bodzio kiedyś tak było, ale są dużo lepsze klasyczki niż disco z pola. Zajebisty basik na głośnikach i jazda!
Tego to aż chce się słuchać, kiedyś to były piosenki... aż się łezka w oku zakręci...
