Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Bodzio
-
To jest piosenka na wakacje 😁
"Se lecę w klapach Nike" 😂
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
-
@ Bodzio czego Ty słuchasz
" Se lecę, se lecę w klapkach Nike'a w klapkach Nike'a " 🤣
-
