Jump to content
Sign in to follow this  
marlon

[ODDZIELONY] Skarga- ROGATE <3 aka ryss, killer

Recommended Posts

dzis tez blokowal  i wyzywal

• Laugh 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Rugged1290
      Skarga na: Rzygulak
      Dlaczego składasz skargę: Podwazanie autorytetu admina

Nick z gry: Rugged1920
      Nick osoby oskarżonej: Rzygulak

Data zdarzenia: 13:37:04
      Opis zdarzenia: Dostałem od szanownego admina kicka ze niby się podkładam, a ja wychyliłem z kampy zobaczyć gdzie jest zm i mnie zarazil zly taiming tak sie zdarza, a po czym zostałem wyrzucony wróciłem na serwer i spytałem się przez mikrofon czy admin nie jest yebniety dając bez powodu kicka, a po czym mnie zapytał która wole opcje 1 czy 2 odpisalem ze 1 i dostałem za to bana na 1 dzien. 

Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
    • By ShPaQ
      Skarga na: admina
      Dlaczego składasz skargę: Moim zdaniem niesłuszny ban za wpychanie zm do kampy.
      Nick z gry:  ShPaQ
      Nick osoby oskarżonej: John Rambo

Data zdarzenia: 11.02, około 22,   ban nałożony 12.02, około 12.20
      Opis zdarzenia: Zostałem oskarżony o specjalne wpychanie zm do kampy gdzie był ct (długi tunel).
      Obejrzałem demko kilka razy. W momencie gdy na mapie był 1 zm   grupka ludzi podbiegła do długiego tunelu strzelając. Wyglądało to ewidentnie jakby złapali ZM w kampie. Widząc to też zbiegłem na dół pomoc go dobić. Oddałem kilka niecelnych strzałów z pistoletu ale zaraz skumałem, że tam na koncu jest CT. Przestałem strzelać i się zawinąłem, kilku graczy nawalało jeszcze z kałacha i po chwili go zarazili. Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko ok, dziś zrobiłbym to samo. Wprowadzili mnie w błąd bijąc ZM w kampie ale jako jedyny przestałem strzelać jak skumałem co się kręci (żaden ze strzałów oddanych z pistoletu nie wepchnął ZM).

Dowód: Demko zajmuje 23MB i nie chce się tu wrzucić, To było 11.02, około 22, mapa frosty. Chwilę po tym jak wszedłem na serwer.
    • By ~#AkaZabijaka__
      Witam,
      Do bana gracz o nicku Izak specjalne blokowanie gracza
      czas: 07:30:00
      Pod nickiem: killer
      czas: 14:53:00-blokuje 3 graczy
      Od 15:53:00 do 18:17:00- blokowanie
      18:30:00- blokowanie
      20:27:00- podkładka wbiega w zombi
      25:49:00 - przyblokowanie gracza by został zarażony
      26:32:00- rozjaśnienia
      28:10:00- blokowanie