Jump to content

Recommended Posts

Witam. Potrzebuje pomocy w wgraniu map, roundsoundow i botow na serwer cs 1.6 wykupiony na pukawka.pl Czy znalazla by sie osoba chetna, nie chce za darmo ale tez nie za miliony, ma to byc prywatnie dla moich dzieci zeby sobie grali.  prosze o szybki kontakt.

• Love Frag (+) 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Sratatata
      Dzień Dobry, chcialem zapytac czy jest mozliwosc dostac unbana na serwerze ZombieInfection w cs 1.6 gdyz nie ukrywam tesknie za pykaniem sobie na tym serwerku a z popelnianych bledow w przeszlosci mam bana od admina PACIU juz dawnoo temu nadany zostal, nizej kopia tego co w konsoli pisze. Jesli jest taka mozliwosc badz cos mogl bym  zrobic by dostac ub to prosze o wiadomosc. Pozdrawiam 

[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: Bobson 
      ||| IP: 
      ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1387439147
      ||| Nick admina: PACIU
      ||| Powod: Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com!
      ||| Nalozony: 03.04.2021 - 15:23:28
      ||| Dlugosc: Na zawsze
      ||| Na: [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com :: [RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY] (de_dust2)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze
      ||| Wygasa: Nigdy
      [FRAGBANS]----------------------------------
    • By zBaKaNy RafaBiceps
      @ TERAZ JESTEM PRO  nie polecam kupowanie usługi przez sms tylko wyłącznie przez stronę sklepu poprzez przelewu oraz bliku

setinfo _pw "hasło przez ciebie "   jak dobrze podałeś poprawny nick w grze 
    • By TERAZ JESTEM PRO
      Opis problemu:nie moge wejsc na ffa pojawia sie napis nie możesz wejść rozwiąż ten problem na forum 
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy