Jump to content
TygryS

SZPERO zostaje trenerem. Poprowadzi uczestników IEM Katowice

Recommended Posts

image.png

 

Niedawno Grzegorz "SZPERO" Dziamałek ogłosił, iż po wielu latach czynnego grania przechodzi na emeryturę. 32-latek bynajmniej jednak nie pożegnał się całkowicie z Counter-Strikiem i zamiast tego postanowił rozpocząć karierę szkoleniową.

 

SZPERO oficjalnie został trenerem Rebels Gaming. Obejmie on więc stery w ekipie, która dotychczas znana była jako PALOMA, a która za moment wystąpi na Intel Extreme Masters Katowice 2024. – Oficjalnie dołączam do Rebels Gaming jako Head Coach. Od zawsze budowanie zespołów sprawiało mi sporo frajdy, więc kiedy pojawiła się propozycja spróbowania swoich sił jako trener, postanowiłem podjąć się tego wyzwania. Dziękuje bardzo za zaufanie i szansę reprezentowania tak świetnej organizacji. Jestem z chłopakami od kilku dni na bootcampie w Madrycie, gdzie przygotowujemy się pod najbliższe turnieje. Nowa rola bardzo mi się podoba i jestem dobrej myśli jeśli chodzi o naszą przyszłość! – przyznał Dziamałek w opublikowanym przez siebie oświadczeniu.

 

SZPERO karierę zaczynał jeszcze w czasach Counter-Strike'a 1.6, broniąc barw choćby słynnego Teamu Pentagram. Potem przyszła era CS:GO, a Dziamałek po dwóch pobytach w Universal Soldiers trafił do ESC Gaming. To z tą organizacją zaliczył pierwszy i jednocześnie ostatni udział w Majorze, pojawiając się na DreamHack Winter 2014. W kolejnych latach reprezentował także Gamers2, Lounge Gaming, Team Kinguin, AGO Esports, Wisłę All iN! Games Kraków, 9INE oraz Anonymo Esports. Z ostatnią formacją rozstał się w lutym ubiegłego roku i od tego czasu grywał miksowo pod szyldem PACTU. Teraz 32-latka czeka debiut w roli trenera. Jego nowi podopieczni w pierwszym meczu play-inów IEM Katowice 2024 podejmą Cloud9.

 

źródło: cybersport.pl

  • Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy