Skocz do zawartości
Stasia Boss

[ODDZIELONY] Szybka rekrutacja na serwerze ONLY DD2 #01

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dominik
Aktualny wiek: 20
Staż gry w Counter-Strike 1.6: Od dzieciaka pogrywalem w csa, ale mysle ze spokojnie 10 lat.

 

Nick na serwerze: Stasia Boss

Staż gry na serwerze: Ponad miesiac

Godziny w jakich grasz na serwerze: Spedzam wiele czasu  na serwerze w roznych godzinach, wiec nie potrafie sie dokladnie okreslic. Z reszta ludzie ktorzy aktualnie czesto graja na sewerze moga to potwierdzic 

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com :: [LECZENIE|SKINY|MONETY|MEDALE] : Top Players (gametracker.com) 

 

Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: Posiadam
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Mialem raz sprawdzone ssy
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:Tak, sprawowalem ta funkcje na dwoch innych serwerach pare lat temu zanim skonczylem z cskiem. Nie wiem czy moge dac nazwy tych serwerow wiec poki co sie powstrzymam od wymieniania ich  jezeli beda potrzebne takie informacje to napisze.
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Mysle ze spokojnie dam sobie rade. Wiadomo, ze od mojej ostatniej posady admina minelo troche czasu i musze sobie pare rzeczy poprzypominac, ale sadze, ze nie bedzie z tym wieszkego problemu.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:

Jestem osoba doswiadczona ktora naprawdę przegrala sporo swojego zycia w csa . Sadze, ze admin to odpowiednia rola dla mnie 

.Mam poczucie humoru oraz dobry vibe z graczami z serwera.

Posiadam sporo wolnego czasu ktory moge zagospodarowac wlasnie w taka rzecz jak opieka nad serwerem.

Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: Nie

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199092626852/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły wzór, aczkolwiek zapraszamy tutaj:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności