Jump to content

Recommended Posts

Dzie艅 dobry 馃槉

Wychodz臋 z zapytaniem do was. Mianowicie, czy je艣li serwer faktycznie mia艂by powsta膰 to czy by艂oby zainteresowanie takowym z waszej strony? Sam ostatnio grywa艂em na kilku serwerach DayZ na MTA i widz臋 偶e popyt nadal jest. Ale tak jak ju偶 m贸wi艂em, najpierw trzeba wybada膰 czy jest tutaj zainteresowanie.聽

Dajcie zna膰 reakcjami, komentarzami. Czy byliby艣cie ch臋tni gra膰, sprowadzi膰 innych graczy itp. itd.聽

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 6

pytasz a wiesz聽

1 godzin臋 temu, Aki napisa艂:

pytasz a wiesz聽

To 偶e Ja bym chcia艂 aby taki serwer powsta艂, to jest oczywiste.聽Ale pytam ludzi czy r贸wnie偶 by chcieli. B臋d膮 g艂osy, reakcje, odpowiedzi to b臋dzie mo偶na co艣 my艣le膰.

Decyzja o popularno艣ci serwera zale偶y od poziomu skrypt贸w, kt贸re zostan膮 zastosowane. Je艣li serwer b臋dzie oparty na przerobionym gamemodzie z internetu, bez oryginalnych i innowacyjnych system贸w, trudno b臋dzie utrzyma膰 graczy przez d艂u偶szy czas. Natomiast serwer z oryginalnymi i unikalnymi systemami ma wi臋ksze szanse na sukces. Pocz膮tkowo mo偶e pojawi膰 si臋 zainteresowanie, jednak trudno jest przewidzie膰, czy to wystarczy, aby utrzyma膰 popularno艣膰. Trzeba pami臋ta膰, 偶e rynek MTA:DayZ聽rozwija si臋 bardzo szybko i w 2023 roku poziom skrypt贸w jest znacznie wy偶szy ni偶 w 2017 roku.

• Shoot frag! (+) 1

Je艣li kto艣 jest w stanie stworzy膰 serwer to czemu by nie spr贸bowa膰, z pewno艣ci膮 gracze kt贸rzy oczekuj膮 na fraga by wr贸cili :)

• Shoot frag! (+) 1

pot臋偶na inicjatywa, czekam

Wracamy wracamy !

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By tr4ker
      Witam , dzisiaj chcia艂em wieczorkiem postrzela膰 i ,ot贸偶 to wchodze w csa szukam serwera fragujemy 01# a tu nic z tego poniewa偶 nie ma go. Problem tkwi w tym i偶 nawet przez connect w consoli je偶eli chce wej艣膰 to wy艣wietla mi 偶e serwer jest wy艂膮czony ( po prostu nie wy艣wietla informacji ile gra ludzi mapa itd .. ) i nie wiem szczerze co w tej sytuacji zrobi膰 wi臋c prosz臋 o szybk膮 odpowied藕 , z g贸ry dzi臋kuje.
    • By [BOT] Fragu艣
      [CS 1.6] G艂osuj na nasz serwer GUNGAME

Je艣li chcesz nam pom贸c w rozwoju tego serwera, g艂osuj codziennie wraz z innymi u偶ytkownikami i zgarniaj reputacj臋!

聽 Instrukcja g艂osowania na serwer...

1. Wejd藕 na stron臋 ->聽http://cssetti.pl/serwer/54.38.134.1:27015
      2. Naci艣nij przycisk w polu聽oznaczonym聽nr 1 -聽Nie jestem robotem.
      3. Nast臋pnie zaznacz聽przycisk oznaczonym nr 2 -聽Zag艂osuj.

聽 [ UWAGA! ]

1# G艂osuj regularnie i zgarniaj repki:
      Ka偶de g艂osowanie zapewnia dodatkowe punkty reputacji!

2# G艂osowanie znajduje si臋 na samym dole:
      Po wej艣ciu w grafik臋 panel do g艂osowanie znajdziesz po prawej stronie!

3# G艂osowa膰 na dany serwer mo偶na tylko raz dziennie:
      Istnieje jednak spos贸b na g艂osowanie kilkukrotne, co opisuje nasz temat:聽kliknij by przeczyta膰 poradnik!
    • By protein88
      Cze艣膰.
      Nie wiem jak wam mi to bardzo przeszkadza, spamowanie itp narzucanie skin贸w czy zmienianie gry oryginalnej przez serwer.

Mam oryginaln膮 gr臋, a jak wczoraj wszed艂em na serwet to zamiast no偶a mia艂em co innego.
      Dla mnie to irytuj膮ce 偶eby w艂a艣ciciel czy nie wiem kto zmienia艂 mi ustawienia gry bez mojej wiedzy.
      Chcia艂bym mie膰 mo偶liwo艣膰 wyboru czy chce gra膰 jak mi kto艣 ka偶e czy tak jak mi si臋 podoba.

Wydaj臋 mi si臋 偶e to dziecinada. Mo偶e celownik czy bieganie mi b臋d膮 zmienia膰 w艂a艣ciciele.

Jak聽 bym m贸g艂 to wy艂膮czy膰?
      Ok s膮 艣wi臋ta rozumiem to niech na mapie zrobi膮 choink臋 czy co艣 a nie 偶eby zmienia艂o mi samo ustawienia gry.
      Nie wydaj臋 mi si臋 偶eby w cs 1.6 te ruzgi by艂y oryginalne.
      Nied艂ugo to administrator sam za mnie b臋dzie gra艂a ;d czy ten co to wymy艣li艂.

聽Mo偶na to wy艂膮czy膰?
      Jak nie ten dzia艂 to prosz臋 o przeniesienie.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy