Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy mógłby ktoś polecić jakieś dobre, wygodne, wytrzymałe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth? Najlepiej tak do 250 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to oznaczenie? Nie pomogę bo się nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kotori napisał:

Po co to oznaczenie? Nie pomogę bo się nie znam

Kotori masz?

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co założyłeś ten temat? Poczekaj aż ktoś ci doradzi i tyle a nie robisz śmietnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, -Damian napisał:

Witam. Czy mógłby ktoś polecić jakieś dobre, wygodne, wytrzymałe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth? Najlepiej tak do 250 zł.

Ale to mają być do komputera czy nie wiem uniwersalne ? Czyli komputer gry trochę podróż ? 

1 godzinę temu, Sorry :) napisał:

Słuchawki spoko, mają w sumie mikrofon to też się przyda do cs, skype, ts lub rozmów przez telefon ale nie oczekuj tutaj mega zaawansowanego mikrofonu jak to np w drogich mikrofonach na usb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeżeli jeszcze jesteś oczywiście zainteresowany kupnem słuchawek. Słuchawki to przedmiot, który będzie Ci towarzyszył praktycznie do końca żywota, prawie jak teściowa. Tutaj nie skłaniałbym się do niskich kwot, życie nauczyło mnie, iż lepiej poczekać parę miesięcy, doskładać sobie pieniędzy i kupić coś konkretnego co posłuży Ci na lata. Jeżeli chodzi o douszne polecam Ci te earbudsy PI7 Wireless Headphones | Bowers & Wilkins Ich cena jest bardzo wysoka, ale uwierz, że są nie do zajechania. Tak samo zainwestowałem w słuchawki przewodowe do konsoli, które następnie z interfejsem przerzuciłem na PC i służyły mi przez okres 4 lat, po sprzedaży PC, oddałem je jako dodatek kupującemu. To w jaki sposób można było je konfigurować i jakie miały faktycznie brzmienie jest nie do opisania (A40 TR HEADSET - PS4™ – ASTRO Gaming CRT). Na tamten czas wydałem z interfejsem 805zł, teraz powinny z 6-7 stów kosztować. Najważniejszą rzeczą były wymienne komponenty, możliwość demontażu mikrofonu itp. Oczywiście są też wersje bezprzewodowe, ale ja ufam wyłącznie sygnałowi ciągniętemu po kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ -Damian masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2022 o 08:55, -Damian napisał:

Witam. Czy mógłby ktoś polecić jakieś dobre, wygodne, wytrzymałe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth? Najlepiej tak do 250 zł.

nie wiem w jakim celu będziesz ich używać, ale osobiście korzystam z dwóch słuchawek:

1. https://www.tracer.pl/słuchawki-tracer-gamezone-striker-2.0-red-usb - słuchawki przewodowe (tracer gamezone 2.0 red usb), głównie wykorzystywałem je do gry. Kupiłem je ponad 3 lata temu i do dzisiaj mi służą. 

2.  https://www.euro.com.pl/sluchawki/huawei-sluchawki-tws-freebuds-4i-czarne.bhtml - słuchawki bezprzewodowe (huawei FreeBuds 4i), wykorzystuje je nacodzień od ponad pół roku. Dużym ich plusem jest mobilność. słuchawki zajmują mało miejsca, co sprawia, że można je mieć wszędzie. Słuchawki działają niezależnie od case (pudełka), co oznacza, że nie trzeba mieć go przy sobie co ułatwi życie np.: podczas codziennego biegania. Słuchawki po rozładowaniu są gotowe do użytku już w ciągu 10 minut. Korzystać z nich możesz aż do 6-7h bez ładowania - co myślę, że jest ogromnym plusem. Małym minusem jest to, że jak jedną zgubisz to ciężko ją znaleźć, bo nie mają diod (Aby nie mieć problemu po zakupie można zakupić dodatkowe ubezpieczenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ krystalizen tego ubezpieczenia co ty masz nie oferuje każdy sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

polecam tanie dobre dlugo trzyma bateria wpadły mi kiedyś do wiadra jak paliłem i grają do dziś na siłownie idealne przy bieganiu nie spadają z uszów 2 lata temu płaciłem za nie 199 zł teraz są gdzieś za półtora stówki  

  • Ekstra 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Murdock
      Które lepsze do grania
       
      LOGITECH Gaming G Pro X
      SteelSeries Arctis Nova 3
      HYPERX CLOUD II GAMINGOWE
    • Przez Nethiri
      Hej, od dawna mam kłopot ze słuchawkami Razer Kraken Kitty Edition - https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/sluchawki-i-glosniki-komputerowe/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-razer-kraken-bt-kitty-edition-quartz - posiadam dokładnie ten model.
       
      Mianowicie chodzi o dźwięk i mikrofon. Gdy mam ustawiony jako urządzenie odtwarzające ZESTAW SŁUCHAWKOWY (Razer Kraken BT KITTY EDITION) - mogę rozmawiać przez mikrofon oraz słyszę dźwięki w grze, ale źle słyszę, takie przestery jakby echo, no ogólnie masakra, ktoś biegnie na gali a ja myślę, że jest w górnym XD
       
      A kiedy korzystam z Słuchawki (Razer Kraken BT Kitty Edition Stereo) to mam wspaniały dźwięk, ale gdy mam to ustawione, nie działa mi mikrofon, próbowałam już różnych sposobów, czytałam na internecie, nikt nie potrafi mi pomóc.
       



       
      Help me
    • Przez Chlo33
      Ty weź se lepiej głośniki przymontuj wokół głowy, bo i tak głucha już jesteś 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności