Jump to content

Recommended Posts

Nadszedł update, który pojawia się tydzień przed każdym z turniejów rangi Major w Counter-Strike: Global Offensive. Dzisiejsza aktualizacja wnosi naklejki drużynowe, autografy, przepustkę widza Rio Major oraz trochę zmian dla map.

[RIO MAJOR 2022]

- „Przepustka widza Rio 2022” i „Przepustka widza Rio 2022 + 3 żetony pamiątkowe” są już dostępne w sprzedaży. Połowa dochodu trafia do graczy, drużyn i organizacji biorących udział w turnieju IEM Rio Major.

- Z przepustką widza otrzymamy:

• Monetę wydarzenia Rio 2022, którą można ulepszać
  • Dostęp do wyzwania Rio Pick’Em
  • Nieograniczone graffiti drużyny na czas trwania wydarzenia
  • Oznaczenie zespołu Steam.tv
  • Dostęp do pakietów pamiątkowych Rio 2022
  • Możliwość zakupu naklejek drużyn i autografów graczy. Połowa dochodu trafia do graczy, drużyn i organizacji biorących udział w IEM Rio Major.

[MAPY]

Ember (zmiany na Halloween):

• Straszna woda i nocne niebo
  • Zaćmienie Księżyca
  • Zielona lawa
  • Dynie
  • Groby
  • Mewy zamieniły się w wrony
  • Przerażające dźwięki

- Wczytywanie ekranu, wybór odradzania i obrazy tabletu

Ogólne zmiany

• Usunięto mały most w pobliżu Helipad’a
  • Dodano wyraźniejsze oznakowanie w tunelach
  • Zmniejszona głośność i maksymalna odległość dźwięków lawy i generatora
  • Dodano nowy kosz do wspinania się nad ogrodzeniem w pobliżu obszaru fabrycznego
  • Dodano modele latarni wokół dróg
  • Naprawiono podwójne drzwi w budynku doków
  • Błyszczące skały i kamienie mostowe
  • Dodano kurczaki
  • Dodano specjalną lilię

Vineyard:

• Poprawione kolizje w różnych modelach
  • Wygładzono północne wejście do zamku
  • Dodano więcej osłony wokół pola
  • Otwarte okno w winiarni
  • Naprawiono miejsca, w których można było utknąć
  • Naprawiono problemy wizualne
  • Usunięto wallhacki
  • Poprawiona fizyka drewnianych palet, donic i balustrad
  • Uzupełniony pasek

Cascade:

• Dodano dodatkowy szczegół geometryczny
  • Dodano cząsteczki i sprite’y
  • Dodano poprawkę stworzoną przez społeczność dotyczącą problemów z przezroczystością dymu
  • Cofnięto wiele zmian wizualnych z powrotem do wersji wydanej
  • Systemy OpenGL (Mac/Linux/Steamdeck) nie ulegają już awarii podczas ładowania mapy
  • Model bombsite nie otrzymuje już dziur po kulach czy plam krwi (powodowało to crashe)
  • Dopasowane materiały i odbicia w całym poziomie
  • Przywrócono ustawienia CSM do oryginalnej wersji; miękkie cienie powracają

Aktualizacja CS:GO 22.10.2022 pochodzi z serwisu Respawn.pl.

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 2

Mordko jak już robisz totalne kopiuj-wklej to chociaż oznacz źródło. Sory takie już jest moje spaczenie. 

Edited by Redbull
  • Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Poprawione.

Edited by Thylele ★
  • Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

16 godzin temu, Thylele ★ napisał:

Nadszedł update, który

rozwalił wszystkie serwery społecznościowe... :)

7 godzin temu, GET napisał:

rozwalił wszystkie serwery społecznościowe... :)

Gdyby to była jakaś nowość xd 😂 Valve jak doda kropkę na i to rozjebie połowę cs'a...

19 minut temu, Redbull napisał:

Gdyby to była jakaś nowość xd 😂 Valve jak doda kropkę na i to rozjebie połowę cs'a...

Lub po prostu ich zamiarem jest rozwalanie serwerów aby ludzie grali na rankedach.

• Love Frag (+) 1

43 minuty temu, Thylele ★ napisał:

Lub po prostu ich zamiarem jest rozwalanie serwerów aby ludzie grali na rankedach.

Nie zdziwił bym się gdyby tak bylo ale myślę że robią to nieświadomie. Kod źródłowy CS'a jest jak ser szwajcarski 😅

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By PACIU
      Siemka.

Sprawa wygląda następująco. Zastanawiam się nad zakupem nowego komputera stacjonarnego bądź podkręcenie lub zamienienie części do obecnego. Głównie ostatnimi czasy gram w najnowszą wersje FIFY2023 i sądziłem, że nawet na najniższych wymaganiach będzie ona działać płynnie, mimo też iż, mój sprzęt nie jest najgorszy. Jednak do płynności brakuje jej trochę i jest irytujące te klatkowanie.
      Wiem, że jest tutaj grono osób, które zna się na sprzętach i mi doradzi co zrobić.

Mój obecny sprzęt:
      -AMD RAYZEN 5 2600
      -RAM 16GB DDR4
      -SSD 500
      -NVIDIA GEFORCE GTX 1050
      -WINDOWS 10
      -Płyta główna Asus PRIME B450M-A

Jeśli wchodziłoby w grę i byłoby lepiej opłacalne, kupno nowego komputera to chciałbym kupić do max 3000 - 3500 zł .
    • By ^_-
      Siemka,

chciałem podzielić się z Wami fajną apką do nagrywania demek.

Stronka nazywa się www.allstar.gg ( 🠗 polecam użyć reflinka poniżej 🠗 ) - logujemy się przez steam, ściagamy apkę. Używałem tego dosyć długo i wszystko wydaje się legit.
      Aplikacja działa w CS na skrzydłowym i na MM, nie wiem jak z publikami. W aplikacji bindujemy klawisz którym zapisujemy daną rundę. Możemy też wpisać w grze na
      czacie "!allstar".  Program konwertuje demko (rundę) na film i wrzuca na nasz profil, clipy są fullHD 60fps i można je pobrać więc dla mnie bomba.
      Docelowo ma być jeszcze apka dla Fortnite, LoL i Dota 2 ale póki co jest tylko dla CS:GO.

Dla ciekawych tutaj mój profil:
      https://allstar.gg/u/smayLee

Jeśli natomiast ktoś chciałby spróbować i ściągnąć apkę, to zachęcam do skorzystania z reflinka poniżej:
      https://allstar.gg/referred?grsf=35mofb
      Dzięki temu ja i Ty dostaniemy PRO account na 30 dni czyli dostęp do większej ilości efektów/przejść/bajerów w edytorze clipów (też do obczajenia na moim profilu).
      Z tego co widzę teraz można też zdobyć PRO account po zapisaniu 7 clipów w ciągu 7 dni. PRO account kosztuje 4 dolce na miesiąc.

A tak wyglądają filmy nagrane przez allstar i edytowane:
      https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7116442225990438149?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645
      https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7122394856483212550?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645
      https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7112760241590226181?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645

Pozdrawiam :-)

• By GET
      Komendy dostępne dla adminów CS:GO
      W tym temacie znajduję się spis komend dostępnych dla naszych adminów
      Przypominamy, że wszystkie komendy wpisywane są w konsoli

1. Komendy Podstawowe:

sm_admin - Otwiera menu admina sm_help  - pokazuje dostępne komendy. jednorazowo pokazywanych jest 10 komend. Jeśli chcesz zobaczyć następne komendy wpisz sm_help n ( gdzie n to liczby 1, 2, 3 itp w zależności od ilości dostępnych komend) status - pokazuje dane wszystkich gracze na serwerze  sm_who [#userid|name] - odpowiednik amx_who - pokazuje graczy i adminów na serwerze  
      2. Komendy Banujące, mutujące itd.:

sm_addban "czas" "steamid" "powód" przykład sm_addban 123 SteamID:cośtamcośtam benek Uwaga 1: w chwili obecnej na serwerze jest załadowany plugin SourceBans który podmienia domyślne działanie sm_ban oraz sm_addban. Po wpisaniu tej komendy dostaniemy zwrotny komunikat: “[sourceBans] You can not add a ban from in the server, visit Пожалуйста Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы увидеть скрытый текстto add a ban“. Oznacza to że bana możesz dodać ręcznie poprzez panel admina na wskazanej stronie www. Łatwe i przyjemne. 100% gwarancji że pacjent nie uniknie kary. Uwaga 2: Na serwerach INEA & G4G obowiązuje prosta zasada: banów PERM zwykły admin nie daje w czasie gry ! Bany 0 daje [email protected] po zgłoszeniu na forum przypadków cziterstwa (demko wymagane) i ewidentnego chamstwa serwerowego (podany data i czas zajścia).  
      sm_ban "#userid/Nazwa gracza" "Minuty" "Powód" przykład sm_ban Get 0 benek - banowanie po nicku bądź po STEAMID, 0 = perm. Działanie powiązane z SourceBans (patrz powyżej)  
      sm_banip "Czas" "IP gracza" "Powód" przykład sm_banip 0 123.123.123.123 benek - banowanie po IP. Działanie powiązane z SourceBans  
      sm_kick "#userid/Nick Gracza" [powód] Przykład sm_kick get tak  
      sm_unban <steamid> Przykład sm_unban steamid:cośtamcośtam - odbanowanie  
      sm_gag "#userid/Nazwa gracza" "Minuty" "Powód" Przykład sm_gag get 0 tak - zabraniasz graczowi używania czata.  
      sm_ungag <gracz> Przykład sm_ungag get - usuwa powyższe ograniczenie  
      sm_mute "#userid/Nazwa gracza" "Minuty" "Powód" Przykład sm_mute get 0 tak  - zabraniasz graczowi używania mikrofonu  
      sm_unmute <gracz> Przykład sm_unmute get - usuwa powyższe ograniczenie  
      sm_silence "#userid/Nazwa gracza" "Minuty" "Powód" Przykład sm_silence get 0 hehe - zabraniasz graczowi używania czata lub mikrofonu  
      sm_unsilence <gracz> Przykład sm_unsilence get - usuwa powyższe ograniczenie  
      3. Pozostałe Komendy:

sm_map <map> - zmiana mapki  
      sm_vote "Pytanie" "odpowiedź 1" "odpowiedź 2" Przykład sm_vote "Zmiana mapy?" Tak Nie - Tworzy głosowanie na serwerze  
      sm-cancelvote - anulowanie wszelkich trwających votów  
      say <tekst> w konsoli - tekst wysyłany do wszystkich na serwerze.  
      say_team - wysyłanie wiadomości do teamu  
      sm_chat <wiadomość> - wysyłanie wiadomości do admina  
      sm_csay <wiadomość> - wiadomość do graczy na środku ekranu  
      sm_hsay <wiadomość> - ukryta wiadomość do wszystkich graczy  
      sm_msay <wiadomoćś> - wiadomość w formie panelu po lewej stronie  
      sm_psay <name or #userid> <wiadomość> - prywatna wiadomość o steamid lub kicku  
      sm_say <wiadomość> - wiadomość do wszystkich graczy (można używąć składni say @ <wiadomość>  
      sm_tsay <wiadomość> - wiadomość w lewym górnym rogu o kolorze red green albo blue  
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy