Jump to content
[BOT] Fraguś

[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer TEAMPLAY

Recommended Posts

[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer TEAMPLAY

Jeśli chcesz nam pomóc w rozwoju tego serwera, głosuj codziennie wraz z innymi użytkownikami i zgarniaj reputację!

Instrukcja głosowania na serwer...

1. Wejdź na stronę -> http://cssetti.pl/serwer/54.38.134.8:27015

2. Naciśnij przycisk w polu oznaczonym nr 1 - Nie jestem robotem.

3. Następnie zaznacz przycisk oznaczonym nr 2 - Zagłosuj.

erSYpjw.png

[ UWAGA! ]

1# Głosuj regularnie i zgarniaj repki:

Każde głosowanie zapewnia dodatkowe punkty reputacji!

2# Głosowanie znajduje się na samym dole:

Po wejściu w grafikę panel do głosowanie znajdziesz po prawej stronie!

3# Głosować na dany serwer można tylko raz dziennie:

Istnieje jednak sposób na głosowanie kilkukrotne, co opisuje nasz temat: kliknij by przeczytać poradnik!

Jak @ [URLOP] GET  wróci z wakacji to powstanie oficjalny temat ;)

+

• Shoot frag! (+) 1

Głos na serwer został oddany. Dziękujemy! 53 :)

• Shoot frag! (+) 1

+

• Shoot frag! (+) 1

fg_gun.png

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

• Shoot frag! (+) 1

58

• Shoot frag! (+) 1

61

• Shoot frag! (+) 1

+

• Shoot frag! (+) 1

+1

@ GET ( Nie działa jeszcze przekierowanie do głosowania [TP] w tabeli serwerów )  :)

Edited by Haczyk

+

• Shoot frag! (+) 1

+

• Shoot frag! (+) 1

+1 :)

• Shoot frag! (+) 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By [BOT] Fraguś
      CS 1.6 TEAM PLAY

FPS: 1000+
       CZAS MAP: 16 rund
       IP: 54.38.134.8:27015 lub tp.fragujemy.com

Kilka słów o serwerze   

Chciałbyś poczuć klimat starego, dobrego Counter-Strike 1.6?
      Mamy dobre wieści, bo stworzyliśmy serwer TeamPlay głównie dla graczy Steam!

Tylko kilka map podstawowych, a wszystko to w nowoczesnej rozgrywce z małym Anty-Rushem.
      Nie zapomnij o komunikacji drużynowej, bo ta będzie kluczowa by pokazać przeciwnikom gdzie raki zimują!

Sprawdź również    

• By [BOT] Fraguś
      Informacje odnośnie serwera TEAMPLAY

Jeśli chcesz wspomóc serwer finansowo, możesz to zrobić wchodząc w poniższy link:
      Przekaż dotację na rozwój serwera lub projektu

[ REGULAMIN SERWERA ]  [ REKLAMA SERWERA ]

Ogólne informacje...
      IP: 54.38.134.8:27015 lub odd2.fragujemy.com Ilość slotów: 21 Czas rundy: 25 minut  FPS: 1000+ Najważniejsze komendy dostępne na serwerze...
      /me - ukazane zostaną obrażenia, które zadałeś innym graczom /rank - sprawdzisz krótko i zwięźle Twoją obecną pozycję wśród określonej ilości graczy /rankstats - to rozszerzenie powyższej komendy z dokładniejszymi statystykami /stats - tu sprawdzisz informacje o statystykach innych graczy serwera /statsme - możesz sprawdzić swoje statystyki podczas obecnej mapy /top15 -  wyświetlone zostanie Ci 15 najlepszych graczy na serwerze /top16-100x - pokazuje dowolnie wybraną pozycję na serwerze i 14 pozycji pod nią /topme - pokazuje Twoją pozycję i 7 pozycji wyżej jak i 7 pozycji poniżej /msounds - będziesz mógł wyłączyć dźwięku typu Multi-Kill /mute - pozwala wyciszyć danego gracza /rs lub /resetscore - w ten sposób zresetujesz swoje statystyki na mapie /vip lub /menu - wyświetlone zostanie Ci menu dotyczące usługi V.I.P   [FAQ] Spis najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami...

1# Chciałbym kupić V.I.P-a, nie wiem gdzie się udać?
      Odp. Posiadamy automatyczny sklep, wejdź tutaj: sklep.fragujemy.com.

2# Mam problem / pytanie odnośnie funkcji takich jak slot czy V.I.P. Z kim mogę się skontaktować?
      Odp. Jeśli chcesz zgłosić problem z daną usługą, służy do tego dział techniczny.

3# Posiadam zakupionego slota, ale nie wiem jak z niego skorzystać. Co zrobić w takiej sytuacji?
      Odp. Bardzo proste! Aby skorzystać z usługi, musisz połączyć się z serwerem poprzez konsolę i wpisać: connect dd2.fragujemy.com

4# Mimo zakupionego slota, wyświetlana jest informacja o tym, że serwer jest pełny. Co teraz?
      Odp. Zakupiony slot daje Ci tylko i wyłącznie dostęp do takiego, który jest przed większością graczy ukryty, zatem musisz odczekać kilka sekund.

5# Chciałbym pochwalić się statystykami serwera lub wstawić filmik z śmiesznych sytuacji. Gdzie mogę to zrobić?
      Odp. Ogólnie od tego jest dział Offtopic serwera. Natomiast, jeśli chcesz pochwalić się statystykami, służy do tego temat Screeny z serwera.

6# Szukam pewnej nutki, która jest odgrywana na koniec rundy. Gdzie znajdę spis?
      Odp. Temat jest zawsze jeden, oto link: Spis utworów na zakończenie rundy.

7# Gram już jakiś czas i mam fajne propozycje dla serwera bądź zauważyłem błąd. Gdzie mogę to zgłosić?
      Odp. Każdy z serwerów posiada specjalny do tego dział pod nazwą Propozycje i Uwagi.

8# Na serwerze jest cheater bądź gracze łamią regulamin, a nie ma dostępnych adminów. Co mogę z tym zrobić?
      Odp. Aby zgłosić cheatera służy do tego dział zgłoś cheatera, natomiast na gracza łamiącego regulamin możesz napisać skargę.

9# Zostałem niesłusznie zbanowany. Czy mogę odwołać się od nadanej kary?
      Odp. Oczywiście! Służy do tego dział odwołań od kary.

10# Chciałbym spróbować swoich sił jako admin serwera. Gdzie mogę złożyć podanie?
      Odp. Aby to uczynić, przejdź do działu z podaniami na admina.

11# Wciąż nie znalazłem/am odpowiedzi na swoje pytania. Co teraz?
      Odp. Zbiór najczęściej zadawanych pytań znajdziesz w naszym fragowym FAQ, jeśli nadal nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytania, zadaj je w dziale zapytaj nas.

Mimo tego, iż staramy się jak najdokładniej aktualizować wszelkie dane nt. serwera, niektóre informacje mogą być nieaktualne.
      W tym celu, prosimy o kontakt z Moderacją forum bądź Opiekunem serwera!

---

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2022r
    • By [BOT] Fraguś
      Regulamin dotyczący serwera TEAMPLAY

Zanim zapoznasz się z poniższym regulaminem serwera, przeczytaj nasz Ogólny Regulamin Serwerów

Ogólne zasady rozgrywki...
      Obowiązkowo wykonujemy cele mapy. Obowiązkowo gramy zespołowo i współpracujmy z drużyną.
        Zabrania się przeszkadzania drużynie przez mikrofon lub chat po śmierci. Zabrania się podawania fałszywych informacji drużynie o pozycji przeciwników. Zabrania się celowego i umyślnego zaburzania bądź blokowania wykonywania celów mapy.
      [!] Oznacza to, że nie wolno zabijać zakładników ani wyrzucać bomby w niedostępne miejsca! Zabrania się wykonywania jakichkolwiek ruchów zmierzających do osłabiania swojej drużyny.
      [!] Oznacza to, że nie wolno celowo zabijać członków swojej drużyny czy umyślnie blokować ich ruchów!
        Można rushować na mapie po upływie wyznaczonego czasu. Można kampić, jeśli taka jest taktyka drużynowa i zmierza to do wykonywania celów mapy. Staraj się skupiać na grze i słuchać przewodnika drużyny.  
      - - -

Słowniczek pojęć...

Kampienie - Chowanie się w miejscach skrytych bądź pozostawanie przez dłuższy czas w jednym miejscu lub obszarze. Rushowanie - Przechodzenie w wyznaczonych miejscach w zależności od typu mapy na teren wroga. ---

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2022r
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy