Skocz do zawartości
SKRIM

[KOSZ] Ban za nic ? -Chińczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Chińczyk
Dlaczego składasz skargę: dostałem bana podobno za cheaty XD których nigdy nie miałem, grałem normalnie na serwerze musiałem na chwilę wyjść i gdy chciałem wrócić już miałem bana, na serwerze gram już dość długo i nigdy nie spotkałem się żeby ktoś mi zarzucał cheatowanie

Nick z gry: SKRIM
Nick osoby oskarżonej: Chińczyk

Data zdarzenia: 2022/08/13 01:06
Opis zdarzenia: wypisałem wyżej

Dowód: nie nagrywam swojej gry Xd więc skoro dostałem bana chińczyk powinien mi to demo pokazać z rzekomymi moimi cheatami

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ogarnąłeś działu "odwołaj się od kary za cheaty"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już ogarnąłem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez przecinek
      ale czy ja w którymś momencie powiedziałem, że nie masz przyjaciół? Zwyzywałeś mnie, więc w ramach odpowiedzi powiedziałem ci, że możesz tak mówić do kolegów, ale żebym nie trafił w Twój czuły punkt, bądź żeby ci nie było przykro, zaznaczyłem, że możesz tak powiedzieć o ile ich masz, więc ja nie zauważam ataku, aczkolwiek w Twojej wypowiedzi tak.
       
      Jak następnym razem wejdziesz na serwer, to proszę nie graj AK, bo mi się to nie podoba i mi to uprzykrza życie, a to jest 4FUN, a nie 4 UPRZYKRZAJMY-ŻYCIE-INNYM, abstrachujac od tego, że przykro mi, że CS to Twoje życie.  
      Ty jednak jak coś powiesz, to lepiej, żebyś się nie odzywał. 
       
      @ Raien
       
      Oczywiście, wyjaśnieniem sytuacji jest fakt, że bana dostał za obrażanie admina, to co napisał, jest to zredagowana i skrócona jego wypowiedź po to, aby wyszło na plus dla niego. Ban dla mnie jak najbardziej słuszny.
       
    • Przez Kamyk senior
      Dzień dobry. Jak można rozwiązać ten problem ? Można liczyć na pomoc ? 
    • Przez Kamyk senior
      Dzień dobry. Piszę z prośbą o ściągniecie bana z dnia 06.11.2023 - 18:56:51
      Nick : aimpower 
      IP: xx
      Steam_id : steam_1:0:1323751111
      Nick admina : Lunatyk^
      Powód : wstaw 5screenów 
      Na : only dd2 #02
       
      Cs-a mam zainstalowanego raptem może miesiąc na laptopie , więc ciężko wytłumaczyć skąd Ban i to z listopada. Nie posiadam żadnych plików z screenami, wiec ciężko spełnić założenia admina. Bardzo proszę o odbanowanie i możliwość pogrania z synem na serwie   pozdrawiam.  PS. Na czitach nigdy nie grałem, bywały lepsze dni , kiedy się lepiej strzelało  pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności