Jump to content
  • 0
Dominika12345

Nie mogę wejść na serwer

Question

Dobry wieczorek

Z tej strony Dominika

Pytanie mam ponieważ nie mogę wejść na serwer zombie.... mam jakiegoś bana? tylko niby za co?Gram u Was od dawna i trochę się zdziwiłam....

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Cześć,

W przypadku tego komunikatu ,,Nie mozesz wejsc na serwer - wejdz na Fragujemy.com i wyjasnij to..." musisz zakupić dowolną usługę na naszym serwerze.

Pozdrawiam.

• Love Frag (+) 1

• 0

Witaj!

Proszę podaj swój nick na którym grałaś na naszym serwerze.

Pozdrawiam

Czekoladowy, Moderator Forum Fragujemy.com

• 0

Przepraszam że zapytam ale możesz rozinąć wątek? Bo właśnie to mi wyskakuje......

• 0

Możesz skopiować wycinek z konsoli, bądź zrobić jego screenshota? Ułatwi nam to w rozwiązaniu Twojej sprawy :) 

• 0

To jest po prostu blokada dla osób działających na szkodę serwera/serwerów, dlatego niewielkiej ilości graczy może wyskoczyć taki komunikat, rozwiązaniem tego problemu jest zakup dowolnej usługi ponieważ serwer doda Cię na listę wyjątków. 

• 0

" You have been disconneted from teh serer. Reason: Kicked: " Nie możesz wejść na serwer - wejdz na Fragujemy.com i yjaśnij to..."

• 0

Wyżej masz odpowiedź @ KADAS  i jest to jak najbardziej zgodne z tym, co umieściłeś.

• Shoot frag! (+) 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Zamasu
      Gabe Follower pokazuje pierwszy gameplay z CS:GO, który został przeniesiony na silnik Source 2.

W sieci pojawiła się bardzo głośna informacja o tym, że przeniesiono CS:GO na silnik Source 2. Tak, jest to prawda i jak najbardziej to się udało. W sumie zajęło to 6 miesięcy, ale niestety nie zrobiło tego Valve.

Jest to projekt społecznościowy, który wyprzedził deweloperów. Osoby za niego odpowiedzialne same przepraszają Valve, że tak się stało.

CS:GO na Source 2

Mimo tego, że projekt nie jest bezpośrednio od Valve, to i tak warto się tym interesować. Jest to bowiem bezpośrednia prezentacja możliwości i tak naprawdę tego, jak to wszystko będzie wyglądać już oficjalnie. Jak dotąd jest to projekt społecznościowy, ale już trwają nabory twórców map etc.

LINK DO VIDEO : KLIK

Gameplay wygląda dobrze i chyba jest najlepszym do tej pory przykładem tego, jak CS:GO będzie się prezentować na nowym silniku. Na ten moment nie ma żadnych informacji o tym, kiedy Valve zrobi to w oficjalny sposób. Gabe Follower wspomina jedynie, że CS:GO na Source 2 nie wyjdzie w tym miesiącu.

Valve na pewno robi ruchy w kierunku zmiany silnika, ale niestety wszystko to dzieje się za kulisami i mało osób ma do tego dostęp.

źródło
    • By H4rmus
      Proszę o hasło do usługi na PW. Sprawdzimy czy faktycznie dobrze Pan wpisuje.

Pozdrawiam
      Konsultant wsparcia technicznego,
      http://fragujemy.com
    • By bolek_stw
      Takiego bana nie ma nawet w od banowanych, podaj wydruk z konsoli.

Nick podczas gry: Nesty
      Nick admina podczas gry: xXx
      Powód bana: Obrażanie graczy.
      Opis sytuacji: Dostałem bana, ponieważ obrażałem graczy. Niestety to nie byłem ja - admin dokonał pomyłki. Proszę o pozytywne rozpatrzenie odwołania.
      Wydruk z konsoli: 
      ===============================================
      [XXXXXXXX] Masz bana na tym serwerze!
      [XXXXXXXX] Dostales go na 120 minut
      [XXXXXXXX] Zbanowany nick : xXx
      [XXXXXXXX] Przyczyna : ' Reklama '
      [XXXXXXXX] Bana mozesz wyjasnic na Fragujemy.com
      [XXXXXXXX] Twoj SteamID : ' '
      [XXXXXXXX] Twoje IP : ' '
      =======================================
  • Create New...

Important Information