Skocz do zawartości
G'hkar

[KOSZ] troche nowych map na poczatek

Rekomendowane odpowiedzi

witam 

od jakiegoś czasu gram na waszym serwerze i brak nowych map jest dobijajacy 

 

na poczatek proponuje pare mapek dla urozmaicenia :

cs_havana
de_pakamera
De_italy   lub cs_italy 
de_airstrip
de_port 

 

as_tundra
as_oilrig
cs_crakhouse
cs_arabstreets
 

cs_casa
Cs_Mansion
cs_siege
cs_estate
cs_militia
cs_backalley

i  co  jest  szeroko komentowane  na serwerze  brak mozliwosci wyboru map w godzinach rannych  do 12:00   w nominacjach sa tylko mapy standard   a brak innych nowych map które są dodane do serwera.

lista map powinna byc dostepna przez 24h  tak by gracze mogli sobie dowolnie wybrac mapy na ktorych chca grac a nie przymuszeni  do ograniczonego wyboru mapek standardowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ekstra 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za dodaniem italy, militia i de_lidl bo pojezdzilby wozkiem hahahha xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lidl też może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycję mapek można też pisać tutaj :3

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i powinni ustawić nominacje mapy po 10 mapach od grania jej bo dochodzi do sytuacji że gramy aztec a za trzy mapy znowu jest aztec w vote..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minutes ago, Mateusz94 said:

dokładnie i powinni ustawić nominacje mapy po 10 mapach od grania jej bo dochodzi do sytuacji że gramy aztec a za trzy mapy znowu jest aztec w vote..

dokładnie powinno być jakieś ograniczenie na takie sytuacje 

Edytowane przez G'hkar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer FFa przypominam i będą grywane mapy bardziej standardowe. Jeżeli chcecie pograć inne to polecam przejście na 4fun.

Wiele map było już testowanych i skutek był tylko jeden.

 

Pozycyjność TOP 1 serwera FFA oznacza, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

 

Mapy podmieniamy 1 raz w miesiącu i jest to 1 lub 2 mapy maksymalnie. 

 

 

Tak na marginesie, istnieje już temat odnośnie propozycji map i Proszę się do tego stosować niż zakładać beznadziejne tematy. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PyK  tak na marginesie  Kotori  juz wskazal odpowiedni temat wiec nie trzeba powtarzac  moja wina ze nie zauwazylem tego watku wczesniej  ale przedstawilem liste mapek  do wstepnej akceptacji i tyle.

Przed ten czas od kiedy gram na wszym serwerze zauwazylem ze stali gracze chca nowych map a nie tylko standardowe  i szczegolnie w godzinach rannych gdzie jest ograniczenie do godziny 12  gdzie nie ma mozliwosci wyboru innych map niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisała w temacie mapek bo będzie to wyrwane z kontekstu, więc napiszę w tym temacie. Jestem zwolenniczką map niestandardowych i jak najbardziej jestem za dodaniem większej ilości " nowych " map. Napisałam ponad miesiąc temu temat dotyczący propozycji dodania większej ilości map do weekendowego mc nocnego (klik), który zaczyna się od godziny 22 i trwa do godziny 2 w nocy. Fakt jest taki, że ogólnie w tym mc jest trochę różnych mapek, ale problem w tym, że niektóre z nich zaczynają się od 18 graczy, więc dlatego mamy taki mały wybór map. Pisałam również propozycję odnośnie zmniejszenia wymaganej ilości graczy na danych mapach (klik), ale niestety to pozostało bez zmian, a szkoda... 

 

W dniu 13.07.2022 o 12:36, Mateusz94 napisał:

dokładnie i powinni ustawić nominacje mapy po 10 mapach od grania jej bo dochodzi do sytuacji że gramy aztec a za trzy mapy znowu jest aztec w vote..

 

Również jestem zadania, że powinna zostać zmieniona powtarzalność map do 10 czy 12. 

 

W dniu 13.07.2022 o 09:16, G'hkar napisał:

lista map powinna byc dostepna przez 24h  tak by gracze mogli sobie dowolnie wybrac mapy na ktorych chca grac a nie przymuszeni  do ograniczonego wyboru mapek standardowych.

 

Jestem jak najbardziej za! Spotkałam się z taką opcją wyboru map na serwerze FFA na sieci, na której kiedyś, kiedyś grałam i to mi się tam właśnie podobało, że w nocy był dostępny duży wybór różnych map. Aczkolwiek wiem, że tutaj jest to tak, a nie inaczej zrobione dla dobra serwera. Myślę, że jak by się dużo osób wypowiedziało w temacie map wtedy pewnie dało by to temat do przemyśleń, ale kiedy tylko garstka osób wypowiada się za zmianami, a większa część ma na to totalnie wywalone to niestety, ale nic z tego nie będzie bo nie będą niczego zmieniać pod garstkę osób - wiem to z własnego doświadczenia. Wspomniałeś, że jest to szeroko komentowane na serwerze tylko dlaczego co do czego nie ma chętnych do wypowiadania się w temacie? Znam odpowiedz na to pytanie, ale zawsze mnie to zastanawia 🤔

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem sie tutaj FFA bo mam duze doświadczenie w tego typu serwerach od 2010 r

Dzięki mojemu doświadczeniu oraz  @ [URLOP] GET @ Hopsialala oraz ich (czasami krytycznymi ruchami) - za co mogę w tym momencie podziękować stworzyliśmy serwer który jest top 1 w Polsce , i top 2 a czasem 1 na świecie pod względem FFA .

Serwer budowany był również dzięki (czasem błędnym założeniom - ponieważ czasem coś co miało dać poprawę , dawało efekt odwrotny , ponieważ było wprowadzone zbyt pochopnie...) - i właśnie to nauczyło mnie , ze nie powinno się wprowadzać wszystkiego na hurra :-)  .


Po to GET zrobił przedział godzinowy oraz mapy od ilości graczy , aby nie bylo tak jak na innych FFA ( wrzucone wszystko do jednego wora) 

a Wy teraz chcecie to wywalić  ? System sprawdza sie bardzo dobrze i moim zdaniem można troszkę zwiększyć ilość oraz wydłużyć powtarzalność map ale na pewno nie do 12 map ... A dlaczego ? - bo właśnie z doświadczenia wiem ze będzie to bardzo niekorzystne dla serwera :) - Mimo waszych zapewnień na forum ze będziecie grali mapy niestandardowe --->  wiem ze zostanie na serwerze 1/2 osób które będą to grac co automatycznie wplywa równiez na pozycje serwera w GT.

 

Moim zdaniem można dorzucić kilka map  oraz zwiększyć troszkę blokadę na powtarzanie  - Nic wiecej nie potrzeba zmieniac.

Jedyne co jest w tym momencie najbardziej potrzebne na FFA , to większa aktywność @ [CS 1.6] Admin FFA :) 

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Haczyk
  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałoby się zrobić tak że jak jest mało osób na serwerze, żeby w puli krążyły aim mapy takie jak aim_map, aim_map_usp, awp_india, itp ?
To chyba jedyna rzecz której brakuje na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.07.2022 o 10:53, Kotori napisał:

Propozycję mapek można też pisać tutaj :3

 

 

Już dawno to w koszu powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Jest to dzień rozpoczęcia jednego z czterech podstawowych okresów klimatycznych występujących w strefie klimatu umiarkowanego. Cechami charakterystycznymi opisywanej pory roku są umiarkowane temperatury powietrza oraz niewielkie ilości opadów atmosferycznych. Podczas trwania wiosny, wraz z upływem czasu przybywa dnia a nocy ubywa.
       
      Astronomiczna wiosna rozpoczyna się w momencie zrównania długości dnia z nocą, zwanego równonocą wiosenną (ma ona miejsce gdy Ziemia znajduje się w punkcie Wagi a Słońce w punkcie Barana), a kończy w momencie przesilenia letniego. W przybliżeniu okres ten trwa od 20 marca do 22 czerwca. Dokładna chwila rozpoczęcia wiosny za każdym razem jest nieco inna, co wiąże się m.in. z tym, że kalendarz obejmuje całkowitą liczbę dni w ciągu roku, a pełny obieg Ziemi wokół Słońca zajmuje 365.24 dnia
    • Przez CrazyWojtek
      Nie ma zadniej mapy z VIPEM to może dodajcie as_tundra ?
      de_vegas de_tmar32
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności