Jump to content
  • 0
Revil 2IN

Płatność za pomocą SMS-a

Question

Pozdrawiam wszystkich! Pytanie: Nie mogę wysłać wiadomości SMS na numer, który otrzymuję przy płatności SMS-em. (nie można wysłać) Geograficznie znajduję się w Rosji. 
Jakie jest pytanie?
Czy płatności SMS działają w Polsce?

• Smutek 1

10 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Szczerze trudno mi powiedzieć, bo dawno nie spotkałem się z taką sytuacją. Czy posiadasz nr tel z Polski?

• 0

Cześć, sprawdź czy masz włączone smsy premium u operatora.

• 0

Niestety, nie!
Nie, alternatywne metody płatności
Ale na pewno znajdę sposób na wyjście z tej sytuacji! Dzięki
Czy możliwe jest akceptowanie USDT(TRC20)?
Przepraszam, jeśli powiedziałam coś nie tak!

• 0

Kontaktuj się ze mną na priv :P

• 0

Tylko jeśli jest domowej roboty. Dziękuję!:)

Czy kiedykolwiek w swoim życiu zrobiłeś wyjątek? 
Czy przyjąłbyś płatność w kryptowalucie?). 
Przyjaciele, kto może mi w tym pomóc?:):)

• 0

Wydaję mi się, że premium jest tylko i wyłącznie dla osób z Polski, dlatego nie możesz wysłać sms-a. 

Ewentualnie drugą opcją po sms jest płatność PayPal. 

Jeżeli ta opcja jest również niedostępna, to proponuję skontaktować się bezpośrednio z właścicielem w celu uzgodnienia odpowiedniej formy płatności. 

• 0

liczne podziękowania

Skontaktowałem się z dyrektorem projektu i liczę na jego pomoc.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Zamasu
      Gracze zaproponowali dodanie jednej, prostej komendy do CS:GO, która zmieniałaby radar.

W CS:GO istnieje cała masa różnego rodzaju komend, którymi gracze mogą dostosować sobie praktycznie każdy element gry. Społeczność co jakiś czas proponuje dodanie czegoś nowego, co może pomóc w czytelności CS-a.

Teraz pojawiła się propozycja dodania komendy, która w prosty sposób pozwalałaby przełączać widok mapy z takiej pokazującej tylko mały fragment na tę z całą lokacją. Proste i faktycznie w niektórych przypadkach może okazać się przydatne.

Szybka zmiana mapy

Gracze zaproponowali, by Valve dodało komendę, którą można by było sobie przypisać potem do klawisza – odpowiadałaby ona za zmianę widoku mapy:

Z pewnością taka opcja byłaby bardzo pomocna, szczególnie dla nowych graczy i ich początkach przygody z CS:GO. Oczywiście da się zrobić tak, by mieć obecnie całą mapę. W tym celu należy użyć komend:

Jest to jednak spore uproszczenie, ale działa. Część osób gra właśnie w ten sposób, dzięki czemu jak sami piszą, widzą i rozumieją więcej. Wiadomo, że ta propozycja dotarła do Valve. Teraz tylko pytanie, czy deweloperzy postanowią spełnić prośby społeczności.

źródło

• By BOLO47
      Forma zapłaty: sms 
      Data złożenia zamówienia: 15:15

Nazwa zakupionej usługi: V.I.P PRO  na 30 dni 
      Dane identyfikacyjne usługi: Nick: BOLO47

Serwer, którego dotyczy problem: ZOMBIE INFECTION
      Opis problemu: Najpierw miałem problem z hasłem podczas zakupionego konta VIp PRo na 30 dni a teraz, naglę kod już nie działa więc ja się pytam co się tu odwala ? Proszę mi to wyjaśnić nie wiem dać nowy kod żebym mógł te stracone 25 zł wykorzystać albo to zrobić żebym miał wszystko dobrze zrobione bo ja nie wiem co tu się zrobiło 
    • By AMI
      może dałeś złe hasło przy kupnie? setinfo "_pw" "haslo"    wpisz w konsoli albo dodaj linijkę do config.cfg   - innego sposobu nie ma. Ewentualnie poproś o zmianę hasła nasze "władze"  
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy