Jump to content

Recommended Posts

Czołem albatrosy,

kombinowałem z grafiką w cs (wiem nie powinienem) w efekcie zmieniłem rozdzielczość na tyle, że nie mogę jej zmienić na żadną inną. 

Czy da się zmienić rozdziałkę z poziomu konsoli? Ewentualnie poprzez Steam czy pliki typu config? 

Szukam najszybszego sposobu.

Ewentualnie jeśli nie będzie takiej opcji to jak reinstalować cs, żeby jednocześnie zachować pliki typu skrypty i mapy (nie chce mi się tego znowu pobierać).

20220415004125_1.jpg

20220415004130_1.jpg

W ustawieniach uruchamiania odpal "-w 1024 -h 768", jak widzisz to będzie 1024x768. Jak chcesz inną, to po prostu dostosuj.

• Shoot frag! (+) 2

spróbuj w opcjach uruchamiania csa w biblio wpisać "-w 800 switch". Powinno Ci zmienić na rozdziałkę 800x600 i wtedy normalnie ustawiasz rozdziałke sobie

• Shoot frag! (+) 2

Dołączę się do tematu, czy to również działa w innych grach?

@ Sauri   @ Efedryna.

Wczoraj zmieniłem w Cold Fear przypadkiem rozdzielczość na największą i teraz gra się w ogóle nie chce odpalić.. nawet po reinstalu..

2 godziny temu, SPORTOWA WARSZAWA (L) napisał:

Dołączę się do tematu, czy to również działa w innych grach?

@ Sauri   @ Efedryna.

Wczoraj zmieniłem w Cold Fear przypadkiem rozdzielczość na największą i teraz gra się w ogóle nie chce odpalić.. nawet po reinstalu..

Nie zadziała, bo najzwyczajniej w świecie w CS 1.6 korzysta z opcji, które są zawarte w GoldSRC (tj. silnik Half-Life). Prawdopodobnie jedynym rozwiązaniem będzie to: https://thirteenag.github.io/wfp#coldfear

• Love Frag (+) 1

rozdzielczości, ustawienia grafiki i zapisy światów (jesli nie korzysta sie z chmury) znajdują się często w plikach dokumentach C:/uzytkownicy/nazwauzytkownika/dokumenty/games/nazwagry

zazwyczaj jest to nazwa typu config.txt, settings.txt steamdb.txt itp

@ SPORTOWA WARSZAWA (L) Ogólnie to tam w pliku ColdFear.WidescreenFix.ini ustawiasz sobie rozdziałkę, bo spojrzałem na config. Także na pewno rozwiąże to twój problem.

Bardzo dziękuje mój temat rozwiązany dzięki wam :*.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kacper000
      SIEMA PISZE TUTAJ I WIERZE ŻE KTOŚ SIE ZNAJDZIE I WYTŁUMACZY ;CCCCCC     Mam problem z cs....... jak gram faceita czy to nawet na serwerze z botami mam monent gdzie var skacze na pół sekundy dosłownie do 14/20 a pozniej wraca na 0.02/1.04 coś takiego..... wie ktoś może jak to naprawić próbowałem tipów z ustawieniami neta i nic nie pomaga a net jest dobry i połączenie też przez kabel
    • By ner7us
      Siema, mam takowy problem przy zakupie w sklepie, chodzi o rangę PREMIUM:

• By ArekLowcaSzparek
      Dzień dobry może to błacha sprawa ale kupiłem niedawno vipa i od tej pory mam problem z wejściem na serwer bo nie wiem jak wpisać hasło mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak to zrobić.?
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy