Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam problem z komputerem w 1 kwestii, mianowicie wchodząc przez przeglądarkę na netflixa, wybierając profil przeglądarka się całkowicie zacina, gdy ją wyłączę po 10 sekundach zawiesza się cały komp, potrzebny jest wtedy reset.

Dzieje się to tylko i wyłącznie przy stronie netflixa i tylko na przeglądarce. Mam windowsa 10 i możliwość włączenia aplikacji netflix zainstalowanej na kompie, tam się nic nie zacina, ale nie da się ustawić jakości obrazu a to mnie bardzo irytuje.

Pytanko czy potrzebuje formata kompa czy co, helpunio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na innej przeglądarce  i daj znać czy problem dalej występuje .

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Spróbuj na innej przeglądarce odpalić tego Netflixa.

2. Możesz spróbować zrobić aktualizację sterowników od grafiki, może akurat to pomoże

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstalacja przegladarki :-) Moze tez pomoc

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ze mną grać w ligę 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mrs.P
      `Siemka , pisze tu bo nie znalazłem żadnego kontaktu do kogoś od problemów tech.  
      Otóż zakupiłem Vipka , hasła są na bank dobre , a mnie wywala non stop , usuwałem cfg juz nic nie dało
      poradzi ktoś cos albo da rade to na steam przerzucić ?
      Pozdro :D
    • Przez JuPIK
      Cześć, otóż gdy włączam kompa pokazuję się takie coś:

      Wraz z blue screen'em; nie mam pojęcia co może to powodwać, ledwo co odpali się pulpit i już wywali. Proszę o pomoc !
    • Przez G R O S Z
      Siema!
      Dwa lata po kochanym piorunie straciłem karte graficzną  i teraz muszę męczyc sie na zintegrowanej.
      Teraz tak, mam kilku letni procesor AMD Athlon II X2 240 2,8Gz, płytę głowną: GIGABYTE GA-78LMT-S2PT, i 2gb RAMu.
      I teraz pytanie jaka mega tania grafika by tutaj pasowała? Kumpel ze starego kompa ma GeForce 6600 GT, ale może znacie coś innego?
      Aktualnie w CS:GO na najniższych, ze wszystkim wyłączonym i rozdziałce 640x480 mam 30fps na MM, chciałbym tak z 60-70, liczę na Was!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności