Jump to content
GET

[ZREALIZOWANE] Zmiany w rankingu CS:GO #NowyFrag

Ankieta dotycząca rankingu CS:GO  

61 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Jaki wybierasz zestaw rang?

• Pierwsza grafika ( dotychczasowe rangi )
    • Druga grafika ( delikatna modyfikacja rang )
    • Trzecia grafika ( większa modyfikacja rang )

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 09/09/2021 at 09:59 PM

Recommended Posts

Zmiany w rankingu CS:GO

Drodzy Fragowicze,

Parę miesięcy temu wdrożyliśmy nowy system rankingu z własnym wyglądem rang, o czym pisaliśmy w temacie niżej:
https://fragujemy.com/topic/74181-csgo-rewolucyjne-zmiany-w-rankingu/

Niemniej, w ramach akcji #NowyFrag, chcielibyśmy poprosić Was wszystkich o pomoc w planowanych zmianach w wyglądzie rang.

Każda Wasza uwaga jest cenna i będzie brana pod uwagę, oczywiście w granicach rozsądku.

Pierwsza grafika ( dotychczasowe rangi )

iAFf6Lr.png

Druga grafika ( lekko podrasowane rangi )

Zmieniono w niej grafikę rang, tj. 18-25 ( gold ) oraz 26-35 ( dark )

Jd4O0xE.png

Trzecia grafika ( większa podrasowane rangi )

Zmieniono w niej grafikę rang, tj. 4 i 7 ( silver ), 18-25 ( gold ) oraz 27-35 ( dark ).
W odróżnieniu od poprzedniego zestawu, rangi 27-29 posiadają stopniowanie rang ( jedna gwiazdka, dwie gwiazdki, a potem trzy gwiazdki ).

jI6YWPr.png

Prosimy o wybór jednej z trzech przedstawionych grafik oraz wyrażenie opinii, co ewentualnie można zmienić w aktualnych rangach.

Liczymy w szczególności na tych, którzy przy poprzednich zmianach nie do końca byli zadowoleni z wprowadzonych zmian.

@ Zasłużony @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz

Pozdrawiamy,

FGTeam

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 10

Druga grafika jest takim wyważonym środkiem wśród tych trzech. 

Rangi od 38 do 40 mogłyby być wzorowane wyglądowo na te z trybu battle royale od fox'a w górę (background koloru na przykład dać, ponieważ pasuje do podkreślenia wysokiego poziomu). 

Druga sprawa, że rangi od 1 do 35 stylistycznie lepiej by wyglądały jak te z wingman'a, ale to już taka mała sugestia. 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Druga grafią wygląda dobrze 

• Love Frag (+) 1

Kochani, proszę konkretnie o opinię również dlaczego bardziej, np. podoba się wersja 2 od 3 czy odwrotnie.

Mam podobne zdanie jak koledzy wyżej. Druga grafika jest takim złotym środkiem wszystkich trzech. Nie ma w niej przesady, ale też wygląda całkiem interesująco i myślę, że będzie zachęcać graczy do zdobywania coraz to wyższych rang :)

• Love Frag (+) 1

Dokładnie rozpisałem zmiany w pierwszym poście. Tak naprawdę wersja nr 3 wygląda na bardziej uporządkowaną, bo np. w wersji nr 2 nr od 26 do 30 nie ma stopniowania ( jest 1 gwiazdka, a potem 3 ).

Są to minimalistyczne różnice, więc ciężko mi powiedzieć dlaczego trzeci zestaw mi się bardziej spodobał. Więcej szczegółów, milsze dla oka ;) 

• Love Frag (+) 1

Ogólnie, zagłosowałem na propozycje nr 3, ponieważ według mnie ładnie wygląda stylistycznie i pod kątem oka. 

Ogólnie całe rangi są dobrze uporządkowane, i bardzo mi się podoba 3 wersja :)

• Love Frag (+) 1

A może zaproponujecie coś innego? 

12 godzin temu, Emaus napisał:

Rangi od 38 do 40 mogłyby być wzorowane wyglądowo na te z trybu battle royale od fox'a w górę (background koloru na przykład dać, ponieważ pasuje do podkreślenia wysokiego poziomu). 

Jestem ciekaw tego. Jakiś screen?

Imo trzecia najlepsza ale to tylko moje zdanie.

ez

• Love Frag (+) 1

Różnica między 2 a 3 grafiką jest nieznaczna. Na pierwszy rzut oka nie widać różnicy. Druga to rozwiązanie pomiędzy wszystkimi, więc ruskim targiem wybieram to.

• Love Frag (+) 1

siedzi mi najbardziej. 1 wersji trochę brakuje, a 3 moim zdaniem to przerost formy nad treścią. Ale nie mniej jednak szanuje za wyjście z inicjatywą;)

• Love Frag (+) 1

/\

|

Dodaję do mojego komentarza

Bez tytułu.png

• Love Frag (+) 1

Dla mnie opcja numer 2 jakoś od razu wpadła mi w  oko, pomimo że jest podobna do 3 opcji :) 

• Love Frag (+) 1

Nadal stoję za wersją 1 ponieważ, jest prosta w swoim wykonaniu, moim zdaniem jedynie co by można było wprowadzić to więcej rang/leveli, również jest to tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat.

• Love Frag (+) 1

Mi osobiście się podoba pierwsza wersja. Bez żadnych przesadzeń i udziwnień, może to dlatego ze nie lubię kombinować i wole prostotę. 

• Love Frag (+) 1

Według mnie druga wersja. Wydaje mi się, że gracze i tak tego nie zauważą. Różnica między 2 a 3 wersją jest dopiero od 26 poziomu ( przynajmniej ja tak zauważyłem i mogę się mylić). Większość z nich nie dojdzie do takiego poziomu, ale to też zależy co ile będą resety. Ci co grają długo nie zwracają już na to uwagi, przynajmniej ja. Największą ilość osób ciekawi tylko !lvl albo !top. Ale po za tym wszystkie mi się podobają i każda decyzja będzie dobrą. 

• Love Frag (+) 1

Jak dla mnie trzecia wersja najlepsza, bardziej uporządkowana, dobrze widać różnice pomiędzy stopniami i czasami im więcej detali tym lepiej = im więcej gwiazdek tym ranga wydaje się bardziej „wyniosła”. 

• Love Frag (+) 1

Ogólnie to mnie podoba się propozycja 2 oraz 3, wybrałem jedną ciut ładniej wyglądają od teraźniejszych, pewnie tej zmiany większość i tak nie zauważy.

• Love Frag (+) 1

I43W2Za.jpg

Trójkę, Trójkę wybieram XD

Jest najładniejsza i najbardziej sensowna. Te stopniowanie jest git :) 

30-34 dodałbym takie stopniowanie jak jest w 27-29.

• Love Frag (+) 1

z 3 jest gitos Getos ;)

• Love Frag (+) 1

Nigdy nie zwracałem uwagi na wygląd rang ale 2 opcja imo najlepsza.

• Love Frag (+) 1

Według mnie trzecia opcja jest najlepszym wyborem, uważam tak ze względu na to, że rangi wyglądają bardzo efektowanie i graczom będzie się chciało je jeszcze bardziej wbijać. Poza tym niezmiernie cieszą moje oko, są schludne i każda z nich wyróżnia się w jakimś stopniu. 

• Love Frag (+) 1

Do mnie najbardziej przemawia opcja numer 3 - dlaczego?
Te stopniowanie (gwiazdki w rangach) wydaje się bardzo fajnym pomysłem. Choć wiadomo, że są ludzie, którzy biją się tylko o TOPkę i wygląd rangi nie robi im różnicy. Jednak są też gracze, którzy siedzą w danych rangach dłużej. Często się przytrzymuje klawisz TAB. Twój nick, Twoje wyniki meczu i właśnie Twoja ranga! To na nią często patrzysz i miłym akcentem są różne "elementy graficzne"? Każda ranga jest inna i to też spory plus, ponieważ nieważne czy jesteś w srebrnych rangach, czy też zajmujesz najpewniej zasłużone miejsce wśród posiadaczy czerwonej rangi - jesteś wyjątkowym... wyjątkowym graczem Fragujemy :fg_pepe_love:

• Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Żywy
      Cześć Wam, dziś grałem normalnie w CS'a miałem standardowo od 200-400 FPSów, naglę przez przypadek chyba przełączyłem profil na Radeońskiej aplikacji i nie wiem dlaczego gra liczy straszne spadki FPSów. Kiedy się poruszam niby jest 200-300, ale zacina strasznie grę. Gdy tylko się zatrzymuje, to wskaźnik pokazuje 30-40 FPS, nie mam pojęcia co jest grane. Wcześniej jakiej opcji bym nie ustawił, to wszystko grało jak ta lata, teraz nagle pojawił się jakiś problem dosłownie nagle, bez aktualizacji gry, bez niczego. Fakt faktem gram na telewizorze, ale nawet New World przy moim PC chodzi z tym TV na wysokich płynnie. Coś w CS'ie przeklikałem, nie mam pojęcia co...
    • By GET
      Pełna lista zmian na serwerze Team Speak

Temat dotyczy zmian na serwerze Team Speak 3, o czym przeczytacie poniżej...

---
    • By GET
      Regulamin dotyczący serwera ONLY MIRAGE #03

Zanim zapoznasz się z poniższym regulaminem serwera, przeczytaj nasz Ogólny Regulamin Serwerów

Ogólny zasady rozgrywki...
      Obowiązkowo wykonujemy cele mapy. Zabrania się kampienia: Jeśli Counter-Terroryści pilnują BombSite - mogą kampić. Jeśli Terroryści pilnują podłożonej bomby - mogą kampić. Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny i destabilizowania tym rozgrywki. Zabrania się przebywania na respie przez terrorystów po 30 sekundach od rozpoczęcia rundy. Można rushować na całej mapie.
      [!] Rushowanie jest to przechodzenie w wyznaczonych miejscach w zależności od typu mapy na teren wroga. Można save'ować, jeśli jest znacząca przewaga w przeciwnej drużynie.
      [!] Jednakże, aby zachować broń, musi być mniej niż 20 sekund do zakończenia rundy! Staraj się grać zespołowo oraz koncentrować uwagę na grze. Staraj się grać w sposób dynamiczny i nie przedłużać zbędnie rozgrywki. ---

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy