Skocz do zawartości
Haczyk

GTA VC II - NIE OFICJALNA WERSJA GRY

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano jest 20 rano :)

A tak na poważnie , chciałem poruszyć temat GTA 

Nie wiem jak u was , ale u mnie po dzien dzisiejszy odslona GTA VC budzi mocne emocje :) Klimaty lat 80 , 90 -  przedstawione w tej grze , dla mnie coś magicznego :)

No i warunki w jakich sie grało w ta gre , mega słabe komputery :)

Pewnie nie kazdy tak uważa roczniki  po 2000r mieli juz na tacy GTA SA  i bardziej sie jarali tym niz starsza wersja .


Chcialbym zapytac czy ktos z was ma sciagniete GTA VC 2 ?

https://gamingsociety.pl/artykul/fani-zrobili-swoje-gta-vice-city-2-1122554/

 

 

Podobno sa nowe misje , bronie itp .

Ktos sprawdzał ? PS : GTA 6 ma byc w stylu VC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vice City - Najlepsza część jaka wyszła ever ! Przegrałem w nią za młodych lat godzinami. Przechodziłem setki razy i za każdym razem najbardziej wkurwiała mnie misja z helikopterkiem <facepalm> ale mimo, iż na dzisiejsze czasy i obecne gry jest no nie ukrywajmy, ale słabą jeśli chodzi o np. grafikę. To klimat i fabuła tej gry podnieca mnie do teraz. Mam wszystkie części GTA i chyba, aż sobie ją zainstaluję na dniach, chociaż dla przypomnienia tego młodzieńczego klimatu.

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ PACIU

Ja mam zainstalowane VC :) Zgadzam sie w 100 prc z tym co napisałes , nawiązujac do VC2 , pobralem to , ale okazuje sie ze musi byc zainstalowane GTA4:LC

I wtedy podmienia sie pliki :) , nie mam jak pobrac teraz gta4 lc ;/ Bo chcialem sprawdzic VC2 ale to juz nie to samo podobno , auta nowe , moim zdaniem klimat powinien zostac z lat 80,90 czyli stare samochody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam jeśli mogę. Jak coś to kod na pływanie na wodzie autem był taki: seways xD

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mercedes202PL grałeś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności