Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

IEM Cologne 2021 | TOP 10 PLAYS

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Niedawno Grzegorz "SZPERO" Dziamałek ogłosił, iż po wielu latach czynnego grania przechodzi na emeryturę. 32-latek bynajmniej jednak nie pożegnał się całkowicie z Counter-Strikiem i zamiast tego postanowił rozpocząć karierę szkoleniową.
       
      SZPERO oficjalnie został trenerem Rebels Gaming. Obejmie on więc stery w ekipie, która dotychczas znana była jako PALOMA, a która za moment wystąpi na Intel Extreme Masters Katowice 2024. – Oficjalnie dołączam do Rebels Gaming jako Head Coach. Od zawsze budowanie zespołów sprawiało mi sporo frajdy, więc kiedy pojawiła się propozycja spróbowania swoich sił jako trener, postanowiłem podjąć się tego wyzwania. Dziękuje bardzo za zaufanie i szansę reprezentowania tak świetnej organizacji. Jestem z chłopakami od kilku dni na bootcampie w Madrycie, gdzie przygotowujemy się pod najbliższe turnieje. Nowa rola bardzo mi się podoba i jestem dobrej myśli jeśli chodzi o naszą przyszłość! – przyznał Dziamałek w opublikowanym przez siebie oświadczeniu.
       
      SZPERO karierę zaczynał jeszcze w czasach Counter-Strike'a 1.6, broniąc barw choćby słynnego Teamu Pentagram. Potem przyszła era CS:GO, a Dziamałek po dwóch pobytach w Universal Soldiers trafił do ESC Gaming. To z tą organizacją zaliczył pierwszy i jednocześnie ostatni udział w Majorze, pojawiając się na DreamHack Winter 2014. W kolejnych latach reprezentował także Gamers2, Lounge Gaming, Team Kinguin, AGO Esports, Wisłę All iN! Games Kraków, 9INE oraz Anonymo Esports. Z ostatnią formacją rozstał się w lutym ubiegłego roku i od tego czasu grywał miksowo pod szyldem PACTU. Teraz 32-latka czeka debiut w roli trenera. Jego nowi podopieczni w pierwszym meczu play-inów IEM Katowice 2024 podejmą Cloud9.
       
      źródło: cybersport.pl
    • Przez luckymassniutko420
      Witam wszystkim mamy wygranych drużyna outsiders wygrała cały turniej

    • Przez PACIU
      W dniach od 22 Grudnia 2021r - 5 Stycznia do godz.19:00 2022r.
      Trwa wielka zimowa wyprzedaż na steam.
      W ofercie, wiele ciekawych i rożnych gier z wszystkich gatunków.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności