Jump to content
Kowboj

ważna zmiana odnośnie mapy zm_anekin_house_v4

Recommended Posts

Witam, mam do zaoferowania jedną zmianę odnośnie mapy zm_anekin_house_v4 chodzi o wyłączenie opcji kupna szyszki, gdyż skutki jej rzucenia przeważają skutecznością i ogromną liczbą zarażeń nawet nad mapami typu ze_ escape wiem, że realizacja projektu wyłączenia szyszki na jednej z map ze_ w celu testu, czy się to przyjmie jest już w toku, jednak na mapie zm_anekin_house_v4 wydaje mi się, że jest to wręcz wskazane i konieczne, gracze którzy mają szyszkę są oskarżani o podkładki, a gracze zarażeni obrażają się i nawołują do pisania rtv jeszcze inni wychodzą jak tylko widzą, że następną mapą będzie anekin bądź tuż przed jej rozpoczęciem, pisząc na czacie niepochlebne komentarze odnośnie zm_anekin_house_v4 wydaje mi się, że rozmiar tej mapy, a co za tym idzie wręcz dziecinnie łatwe masowe zarażenia już w pierwszej rundzie bez żadnych wspomagaczy pozwala na dynamiczne prowadzenie rozgrywki, a szyszka rujnuje cały zamysł tej mapy, powodując u graczy wyścig szczurów i nagminne łamanie regulaminu celem zdobycia punktów na szyszkę. Temat pozostawiam do szerszej dalszej dyskusji.

Pozdrawiam, Kowboj.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Wyłączenie szyszki wiąże się również z wyłączeniem pipenade. Działa praktycznie to na takiej samej zasadzie tylko w druga stronę. Nie można zrobić jednemu dobrze a drugi będzie poszkodowany😶 Oczywiście,  że temat do szerszej dyskusji.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

@ chicken  Liczyłem na to, że ktoś to poruszy, żeby mój wykład nie był zbyt długi i nie zraził do czytania. Myślę, że uczciwie będzie jednak ją pozostawić, gdyż ma mniejszy zasięg oraz nie zaraża od razu po rzuceniu rozważni gracze, słysząc jej dźwięk pozostają na moment w bezpiecznej odległości, przeżywając a gdy human rzuci pipenade wystarczy rozważnie użyć szalonego i przetrwać atak szyszka ma też tę przewagę nad pipenade, że gdy zarazisz szyszką rzucającego pipenade to neutralizujesz ją, więc jednak szyszka tutaj jest zbyt overpowered.

Posted (edited)

może jest możliwość po prostu zmniejszenia siły rażenia szyszki na tej mapie? bo rzucając z respa do kuchni łapie całą mapę - wyłączenie jest trochę drastycznym krokiem jak dla mnie

Edited by AMI

Wszystko zostaje jak jest od wielu lat. I tak zwiększyliśmy cenę szyszek do 6000 oraz na niektórych mapach ograniczyliśmy do 1 na rundę.

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By eyyo
      Forma zapłaty: przelew / blik  
      Data złożenia zamówienia: 2021-07-13 19:28:29

Nazwa zakupionej usługi: V.I.P 
      Dane identyfikacyjne usługi: STEAM_0:1:464110153
      Serwer, którego dotyczy problem: GunGame CS 1.6
      Opis problemu: Witam, chciałbym prosić o zmiane VIP'a ze steamid na nick + hasło, gdyż pewien gracz/gracze pomimo wykupionego VIP'a korzystają z moich nick'ów, nabijając deady komendą kill. 

Pozdro! 
    • By Michski
      Forma zapłaty: przelew-microsms
      Data złożenia zamówienia: 2021-02-13 01:15:29

Nazwa zakupionej usługi: V.I.P
      Dane identyfikacyjne usługi: STEAM_0:1:115384947
      Serwer, którego dotyczy problem: CS 1.6 GunGame
      Opis problemu: Cześć, w lutym poprosiłem o zmianę VIPa na nick (wcześniej konto steam) ze względu na irytującego gracza, który specjalnie wchodził na mój nick i wszystko psuł. Czy jest jakaś możliwość  ponownego przywrócenia usługi VIP na konto steam wraz z możliwością ustawienia hasła za każdym razem, gdy nick jest zmieniany? Z góry zaznaczam, że szukałem takiej opcji, jednak po prostu albo nie działała albo to nie było to.
      Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    • By chicken
      Haaaj. 
      Przychodzę do Was z zapytaniem a raczej propozycją.
      Chodzi o mapy ze_ (czyt. mapy escape ) aby wyłączyć całkowicie /menu na tych mapach. Czyli brak kupna antidotum, szyszki (granat zarażający) itd, ale za to zostawić granaty. 
      Rozwiążemy m.in problem z odwiecznym problemem na tego typu mapach czyli PODKŁADKI  bo najprościej mówiąc - straci to sens. Będzie to po prostu klasyk.
      Sprawa oczywiście do przedyskutowania, w tym temacie możecie wymienić się uwagami czy propozycjami oraz wyrazić swoje zdanie na ten temat.

ps
      proszę bez zbędnego spamu " do dupy bla bla"
      Jak już coś macie sensownego do napisania - proszę o konkretne argumenty.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy