Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Forma zapłaty: przelew 
Data złożenia zamówienia: 18:30 zakup vip pro

Nazwa zakupionej usługi: VIP pro

Dane identyfikacyjne usługi: patik421

Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - Zombie
Opis problemu: Witam. Zakupilem vip pro o godzine 18:30. Ustawiłem haslo do logowania na konto poprzez konsole na start gry. Ani poprzez logowanie w konsoli, ani normalne logowanie nic nie daje. Prosze o kontakt

@edit

Wywnioskowałem iż zalogowałem sie na sklep poprzez steam, lecz nie mam wykupionego csa na steamie. Jest to jakis problem ? Mozna to jakos ominac, albo przeniesc vipa ?

Edited by patik421

fg_gun.png

Zgłoszenie techniczne zostało zamknięte.

Powód: Autor nie udzielił odpowiedzi w ciągu 3 dni od zgłoszenia problemu

- - -

Jeśli sprawa nie została w pełni zakończona, poproś o otworzenie zgłoszenia.

[!] Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 22!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By $BOT-Kojot$
      Grając kiedyś na jednym serwerze ONLY AWP był taki plugin że osobą stojąca w jednym miejscu 5/10 sekund ( nie pamiętam dokładnie) była uderzana. Moim zdaniem przydałby się ten plugin ponieważ jest dużo osób wcelowujących się w jedno i to samo miejsce i się nawet nie rusza albo stoi schowana i czeka aż ktoś podejdzie do niego. Mam nadzieję że to dobry pomysł a jeśli nie to trudno  

• By bodur_
      Gracze na serwerze strasznie narzekają na V.I.P-a z powodu zwiększonej ilości punktów zdrowia (110hp), przez co często nie da się takiej osoby zabić jednym strzałem z AWP. Jest to ogromna przewaga nad innymi graczami, pamiętając, że posiada on jeszcze apteczkę i możliwość zrespienia się. Myślę, iż wystarczyłoby zlikwidowanie 110hp (ew. zredukowanie do 105hp).
    • By rezonskiy123
      Forma zapłaty: sms 
      Data złożenia zamówienia: 2021-07-07    09:41

Nazwa zakupionej usługi: VIP
      Dane identyfikacyjne usługi: rezonskiy

Serwer, którego dotyczy problem: CS GO Only Mirage #03
      Opis problemu: kupilem zwykly vip, a chociaz mialem na serwerze VIP PRO, zapomnialem ze trzeba wybrac jakiego vipa chcesz. 
      i chcę przedłużyć VIPA PRO 
      Uwagi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

• Create New...

Important Information

Privacy Policy