Jump to content
Adryan

[ODRZUCONE] Skarga

Recommended Posts

Skarga na:  admina 
Nick podczas gry: Adryan
Nick osoby oskarżonej: @ fr0uzUUU
Dlaczego składasz skargę: A wiec, powód jest taki, że kolega admin dał mi bana za "Obrażanie admina" gdzie ani razu mu nie ubliżyłem. Według mnie powinno się to zakonczyć na jakimś upomnieniu ale nie wiem czy jest tu od czego upominać.
Data zdarzenia: 20 lipca, około 14:50.
Opis zdarzenia: Składam skargę, bo uważam ze ban na 3h jest nie slusznie wlepiony, gdzie można powiedziec, że nie użylem ani grama wulgaryzmu,  frustrujacy jest fakt ten, że admin zamiast zabijać z awp to przy atutach vipa lata za ludźmi z nożem (tak wiem, ze nie jest zakazane bicie z noza ale strasznie to frustruje co runde). 
Dowódhttps://ibb.co/yy4mY6R

• Shoot frag! (+) 1

Od tego są odwołania od bana, a nie skargi.

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 2

Witam,

2:15 *DEAD* Adryan : wez sie naucz grac z awp adminie 
2:17 *DEAD* Adryan : nic soba nei reprezentujesz
2:34 *DEAD* Adryan : jak widac
3:38 Dostałeś bana

Mam dosyć aroganckiego zachowania, zapytałem się czy masz coś do dodania i dałem Ci minutę na odpowiedź. Liczyłem, że obrócisz całą sprawę w żart albo zaczniesz się tłumaczyć. To, że zostałeś zabity z kosy nie oznacza, że możesz ubliżać innym osobą. Obraza admina nie oznacza użycie wulgaryzmu. Do tego służy ban za wulgarny język. Dodatkowo dodam, że niedawno dostałeś bana za obrażanie graczy od admina @ PSINA❤ . Co z automatu niszczy Twój wizerunek w moich oczach.

38 minut temu, Adryan napisał:

frustrujacy jest fakt ten, że admin zamiast zabijać z awp to przy atutach vipa lata za ludźmi z nożem (tak wiem, ze nie jest zakazane bicie z noza ale strasznie to frustruje co runde).

Jeżeli jest to frustrujące, irytujące, etc. to nie znaczy, iż możesz używać docinek. Nie jestem Twoim kolegą tak jak napisałeś to w skardze "kolega admin" i nie będę sobie pozwalał na takie odzywki. Gracze muszą czuć respekt wobec członków administracji. Oczywiście można sobie pożartować, ale w granicach rozsądku tak, żeby wszystkich to bawiło i nikomu to nie przeszkadzało. Tyle ode mnie co do tej skargi.

Pozdrawiam,

Michał

:fg_pepe_exit:

• Shoot frag! (+) 5
  • Love Frag (+) 3

Hej,

Po pierwsze, nie wiem jak ten temat mam rozpatrywać, czy pod względem skargi, czy też bana. Piszesz w dziale skarg, a powód dajesz taki:

W dniu 20.07.2021 o 15:17, Adryan napisał:

Dlaczego składasz skargę: A wiec, powód jest taki, że kolega admin dał mi bana za "Obrażanie admina" gdzie ani razu mu nie ubliżyłem. Według mnie powinno się to zakonczyć na jakimś upomnieniu ale nie wiem czy jest tu od czego upominać.

No to nie ten dział, polecam ten: https://fragujemy.com/forum/1493-odwołaj-się-od-bana-lub-muta/

Teraz tak, nie widzę żadnej nieprawidłowości w postępowaniu admina, nie wiem za co miałbym mu zwrócić uwagę, jedynie za to, że powodem bana nie powinno być: "Obraza admina", a powinna być: "Prowokacja admina". To wszystko ode mnie.

Pozdrawiam, Lovely boy

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 2

fg_gun.png

Twoja skarga została odrzucona

Powód: Dostarczony dowód nie jest wystarczający lub nie wykazał złamania regulaminu

- - -

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a rozpatrzymy skargę ponownie!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RojberT c:
      Skarga na: admina
      Nick podczas gry: Wuja Artyom
      Nick osoby oskarżonej: Crazy
      Dlaczego składasz skargę: Wybiórcze korzystanie z przywilejów admina
      Data zdarzenia: 23:00 / 15.10.21
      Opis zdarzenia: No sytuacja typu żałosna. Wskoczyłem do kampy na bhopie graczowi śliwa i go zaraziłem, co temu wyraźnie się nie spodobało. Najpierw mnie wyzwał od pajaców(za co ostatnio dostałem 4h bana XD), napisałem, że jest "pizda nie skoczek" po czym jeszcze wystosował pocisk na rodzica i inne. Niejaki Crazy siedział wtedy na spetcie i wszystko widział, i co zrobił? Sliwie oczywiście nic nie zrobił, a ja dostałem kicka. Pytałem się kilkukrotnie na [email protected] dlaczego on nie został ukarany, ale Crazy to zlał. Gdy mu oświadczyłem, że będzie napisana skarga, zaczął się głupio tłumaczyć, że przecież dla beki mnie zwyzywał a ja się obrażam. Co niektórym adminom się chyba w dupach poprzewracało ostatnimi czasy.
      Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2110152231-zm_sdl_house-1634329860-1634331960.zip
    • By Wiecu
      Potwierdzam ☝️
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy