Jump to content
Sign in to follow this  
RojberT c:

[ODDZIELONY] Skarga

Recommended Posts

Taka trochę hipokryzja, bo sam wyzywasz graczy a jak Ci ktoś bardziej pociśnie to płaczesz i straszysz, że pójdziesz po admina XD

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Teraz, RojberT c: napisał:

Taka trochę hipokryzja, bo sam wyzywasz graczy a jak Ci ktoś bardziej pociśnie to płaczesz i straszysz, że pójdziesz po admina XD

Kiedyś tak, teraz już nie, już nie wyzywam, z każdym żyje w zgodzie

Pozdrawiam

• Laugh 3

Dziękuję za pomoc, mam nadzieję że dostaną karę najwyższą

• Laugh 3

Posted (edited)

O wreszcie @ Saymunq  napisał skargę zamiast straszyć innych graczy że załatwi im bana.

Pragnę powiedzieć że gracz @ Saymunq  Sam wyzywa innych graczy i prowokuje ich, i tych akcji jest naprawdę kurcze dużo, Nie to nie są słowa z dupy a jest to prawda którą widać codziennie. @ Saymunq  Nie dość że prowokuję to potem udaję że nic się nie dzieje pisząc do jednego z graczy po kłótni "Co tam u ciebie matiqqq" @ Saymunq  Jesteś w chuj żałosny i w sumie współczuję ci.

Edited by Rosjaninek
  • Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Hetman Jan Chodkiewicz
      Skarga na: gracza
      Nick podczas gry: Serek Tofu
      Nick osoby oskarżonej: toufik
      Dlaczego składasz skargę: Gracz blokuje zombie wychodzące z kampy.
      Data zdarzenia: 3 sierpnia godzina 11-12
      Opis zdarzenia: Gracz toufik blokował wyjście zombiakom z kampy, ponadto oskarżony gracz nie miał laga, ani nikt go nie blokował, co ciekawe toufik nie blokuje po raz pierwszy, blokował również jako ocalały wiele razy na innych mapach od dłuższego czasu.

Dowód: Jako dowód przesyłam dwa ss w odstępie 15 sekund, co pokazuje, że gracz blokował do końca rundy

• By Flow
      Skarga na: gracza
      Nick podczas gry: ZbakanY
      Nick osoby oskarżonej: Krt
      Dlaczego składasz skargę: gracz Krt jest odpalony :wh,AIM,sh,fast reload 
      Data zdarzenia: dzisiaj  12-13 godzina ,w tym czasie oskarżony grał.
      Opis zdarzenia: co tu dużo pisać w każdej Rundzie wbija do kampy na sh albo nie da się wejść do kampy bo fast reload to jak nieskończone ammo
      Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2107311230-zm_domek-1627727400-1627729620.zip
    • By Crazy
      Mogę potwierdzić tą sytuację, byłem na serwerze i widziałem jak niejednokrotnie blokował kampę
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy