Jump to content
RojberT c:

[ODRZUCONE] skarga na chicken

Recommended Posts

Skarga na: opiekuna, @ chicken
Nick podczas gry: DeltA
Nick osoby oskarżonej: chicken
Dlaczego składasz skargę: z powodu hipokryzji opiekuna i wyżywaniu się na mnie na serwerze z osobistych powodów 
Data zdarzenia: 17.06.21, ok. godz. 14:00
Opis zdarzenia: no więc niejaki jegomość vaniish zaczął na początku rundy blokować kampe mi i FM- Playerowi. Na początku normalnie napisałem by tamten poszedł dalej i nie blokował, gracz jawnie protestował pisząc "nie" itd.. Więc w pewnym momencie podniósł mi ciśnienie i napisałem "wypierdalaj tam dalej"- fakt, nie było to miłe czy zachęcające, ale na normalnie prośby również nie reagował. I dokładnie w tym momencie wszedł chicken- na pewno czytał logi, więc pomyślałem, że przyszedł dać kicka bądź bana panu vaniishowi za blokowanie kampy z premedytacją, a co zrobił chicken? Wszedł, dał mi kicka " przemyśl swoje zachowanie" i wyszedł XD. Rozumiem, że nie było to miłe itd., ale ludzie na tym serwerze zwracają się do siebie nawzajem w dużo gorszy sposób i często i gęsto uchodzi im to na sucho albo nie są wyciągane żadne konsekwencje wobec nich . Ponadto, skoro opiekun od razu kickuje za takie rzeczy, to może sam przestanie je praktykować jak na opiekuna przystało? Mam na myśli np. powody co niektórych banów, również kicki z powodem: "wypierdalaj", "japa", "morda" są na porządku dziennym. Rozumiem, że pan chicken ma do mnie personalny uraz czy coś, ale niech sprawy prywatne pozostaną prywatnymi i nie przelewajmy jadu na serwer. To, że kazałeś reszcie adminów mnie pilnować i patrzeć czy czasem noga mi się nie powinęła też wiem. Już nie wspomnę o zrobieniu mi ekspresowych screenów przez admina @ KolegaDaniel  po tym jak wziąłem szalonego do kampy, gdzie przebywała wasza koleżanka. Owszem, każdy admin ma prawo zrobić screeny graczowi, ale w momencie kiedy podejrzewa go o oszustwo w postaci posiadania rozjaśnień lub wh, a ile to już "lewych" screenów było przyjętych, gdzie np. dany gracz był zombie i patrzył się w ścianę?
Dowód:

http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2106171406-zm_fg_fox-1623931560-1623933720.zip

Czas- 10:45
w/w bany pana opiekuna:

669430039_ssbana2.thumb.png.f6bcb6e684c0848556673e6864202444.png

799629754_ssbana3.thumb.png.d15af9f4a04c37b84b4f8af3c8c85be5.png

1607562498_ssbana.thumb.png.10ab61c90d9a9f11667b7a8b5e73edb5.png

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 3

Nie bardzo rozumiem czego lub kogo się tyczy ta skarga tak do końca. 

Domyślam się, że o tego kicka Ci chodzi tak?

44 minuty temu, RojberT c: napisał:

Więc w pewnym momencie podniósł mi ciśnienie i napisałem "wypierdalaj tam dalej"- fakt, nie było to miłe czy zachęcające, ale na normalnie prośby również nie reagował.

+ jeszcze zapomniałeś napisać o Twoim słowniku przez mikrofon, Cieszy fakt, że się przyznałeś w sumie do złamaniu regulaminu a co za tym idzie - do kicka który się należał.

personalny uraz czy coś

Kim Ty jesteś tak na prawdę żebym miał mieć do Ciebie coś osobistego? Nie znam Cię i nigdy nie widziałem.

hipokryzji

Byłeś, jesteś i zawsze będziesz jednym z najwększych toxiców na sieci a Ty masz tupet pisać o hipokryzji? Ile razy byłeś banowany i wykluczony z projektu?

Byłem jedyną osobą która stanęła za Tobą murem w powrotnym podaniu na admina ZM a Ty wklejasz ssy moich powodów banów?

Tak, było parę takich powodów banów - i nie mam zamiaru się wypierać. A Ty powinieneś doskonale o tym wiedzieć jakie community jest na serwerze i czasem po prostu brakuje sił na jakiekolwiek inne działania.

• Shoot frag! (+) 2

25 minut temu, chicken napisał:

Kim Ty jesteś tak na prawdę żebym miał mieć do Ciebie coś osobistego? Nie znam Cię i nigdy nie widziałem.

25 minut temu, chicken napisał:

Byłeś, jesteś i zawsze będziesz jednym z najwększych toxiców na sieci

No to w takim razie znasz, czy nie znasz?

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

32 minuty temu, chicken napisał:

Nie bardzo rozumiem czego lub kogo się tyczy ta skarga tak do końca. 

Domyślam się, że o tego kicka Ci chodzi tak?

No to jak nie rozumiesz to Ci wytłumaczę- Skarga jest na Ciebie i dotyczy Twojego zachowania. Kick był tylko zapalnikiem do napisania skargi ^_^

+ jeszcze zapomniałeś napisać o Twoim słowniku przez mikrofon, Cieszy fakt, że się przyznałeś w sumie do złamaniu regulaminu a co za tym idzie - do kicka który się należał.

"no idź dalej KURWA"- powiem tak, przy Twoich wypowiedziach na serwerze, ja wypadam znacząco lepiej. Lwia część ZM raczej to potwierdzi. W którym punkcie jest napisane, że zabronione jest przeklinanie na serwerze? Ja widziałem tylko punkt o NADMIERNYM przeklinaniu (co swoją drogą bardzo lubisz robić). Przez całą mapę nawet słowem się nie odezwałem, do tamego momentu. Tak więc nie wiem o jakim łamaniu regulaminu tutaj piszemy, ponieważ nie wyzwałem czy prowokowałem gracza.

Ty powinieneś znać najlepiej odpowiedź na to pytanie.

Byłeś, jesteś i zawsze będziesz jednym z najwększych toxiców na sieci a Ty masz tupet pisać o hipokryzji? Ile razy byłeś banowany i wykluczony z projektu?

Byłem jedyną osobą która stanęła za Tobą murem w powrotnym podaniu na admina ZM a Ty wklejasz ssy moich powodów banów?

Tak, było parę takich powodów banów - i nie mam zamiaru się wypierać. A Ty powinieneś doskonale o tym wiedzieć jakie community jest na serwerze i czasem po prostu brakuje sił na jakiekolwiek inne działania.

Oj te powody banów, kicków, Twojego zachowania mówią, że w takim razie chyba również się zaliczasz do tej "topki". Wykluczony byłem dwa razy wykluczony i w obu przypadkach był to spór na linii ja-właściciel i to zostało raczej już wyjaśnione , z nikim innym nie miałem tu problemu.
Cieszy mnie ta wiadomość, wdzięczny jestem za to, że chociaż Ty się postawiłeś, ale co to ma do obecnej sytuacji? To było z przed czasów "kosy".

To skoro również wiesz jakie mamy community na serwerze i wiesz, że czasem nie da się grzecznie, to skąd ten kick w takim razie?

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2

1 minutę temu, danse. napisał:

No to w takim razie znasz, czy nie znasz?

A potrafisz rozróżnić życie prywatne od fraga? Chyba logiczne jest to, że pisząc 'toxic' kieruje się projektem i poczynaniami danego gracza. Ale widzę, że masz małe kłopoty z rozumowaniem najprostszych zdań i Cię to przerasta.

• Karambit (-) 1

18 minut temu, chicken napisał:

A potrafisz rozróżnić życie prywatne od fraga? Chyba logiczne jest to, że pisząc 'toxic' kieruje się projektem i poczynaniami danego gracza. Ale widzę, że masz małe kłopoty z rozumowaniem najprostszych zdań i Cię to przerasta.

Przestań pierdolić głupoty i lepiej zastanów się 3 razy zanim coś takiego do mnie kolejny raz napiszesz.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1
  • Laugh 2

I co z tą skargą?

Odrzucam byś miał co poopowiadać na przepięknej sieci serwerów z fałszywcami :*

• Shoot frag! (+) 2
  • Karambit (-) 1
  • Shock 1

fg_gun.png

Twoja skarga została odrzucona

Powód: Dostarczony dowód nie jest wystarczający lub nie wykazał złamania regulaminu

- - -

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a rozpatrzymy skargę ponownie!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Hetman Jan Chodkiewicz
      Skarga na: gracza
      Nick podczas gry: Serek Tofu
      Nick osoby oskarżonej: toufik
      Dlaczego składasz skargę: Gracz blokuje zombie wychodzące z kampy.
      Data zdarzenia: 3 sierpnia godzina 11-12
      Opis zdarzenia: Gracz toufik blokował wyjście zombiakom z kampy, ponadto oskarżony gracz nie miał laga, ani nikt go nie blokował, co ciekawe toufik nie blokuje po raz pierwszy, blokował również jako ocalały wiele razy na innych mapach od dłuższego czasu.

Dowód: Jako dowód przesyłam dwa ss w odstępie 15 sekund, co pokazuje, że gracz blokował do końca rundy

• By Flow
      Skarga na: gracza
      Nick podczas gry: ZbakanY
      Nick osoby oskarżonej: Krt
      Dlaczego składasz skargę: gracz Krt jest odpalony :wh,AIM,sh,fast reload 
      Data zdarzenia: dzisiaj  12-13 godzina ,w tym czasie oskarżony grał.
      Opis zdarzenia: co tu dużo pisać w każdej Rundzie wbija do kampy na sh albo nie da się wejść do kampy bo fast reload to jak nieskończone ammo
      Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2107311230-zm_domek-1627727400-1627729620.zip
    • By Crazy
      Mogę potwierdzić tą sytuację, byłem na serwerze i widziałem jak niejednokrotnie blokował kampę
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy