Jump to content
moonlight

[ODRZUCONE] Podanie na moderatora forum - moonlight

Recommended Posts

Imię: Emilia

Aktualny wiek: 23

Krótkie przedstawienie się: cześć wszystkim! Jestem Emilia, w Projekcie Fragujemy biorę udział od marca 2019 roku, trafiłam tutaj przez stronę cssetti szukając jakiegoś serwera only DD2 w sympatycznym towarzystwie, moja kariera się tutaj znacznie rozwinęła, aktualnie jestem Opiekunem Ts3, wcześniej posiadałam rangi takie jak: Admin DD2, Admin ZM, czy debiut jako Sędzia Ocen cs 1.6. 
W tym momencie chciałabym spróbować moich sił jako Moderator Forum, lubię nowe wyzwania i staram się brać aktywny udział w życiu Forum jak i całego Projektu.

Czy kiedykolwiek pełniłeś funkcję moderatora forum: NIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie moderowania forum: TAK, podstawowa : przenoszenie tematów do odpowiednich działów, zamykanie tematów.

Ile czasu dziennie spędzasz na naszym forum:   Wchodzę średnio co 1,5h sprawdzić co nowego się dzieje.

Dlaczego chciałbyś otrzymać rangę moderatora forum: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

• Chciałabym spróbować swoich sił sprawując te funkcje
  • Chciałabym pomóc zachować ład i porządek na forum
  • Chciałabym nauczyć się czegoś nowego i pomóc w dalszym rozwoju całego Projektu

Dodatkowe informacje: Szybko się uczę, potrzebuje tylko dobrego instruktora. Serdecznie wszystkich czytających pozdrawiam!

• Shoot frag! (+) 10
  • Love Frag (+) 14
  • Shock 1

Biorę w ciemno...

Nawet mi się nie chce tu za bardzo rozpisywać ponieważ każdy dobrze zna Emilkę i jestem oczywiście na TAK :) 

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Witam serdecznie co do podania to przejdę do konkretów:

+Podanie napisanie ładnie oraz estetycznie.

+Aktywna na forum.

+Wiek

Co do samego podania jestem na TAK, i życzę powodzenia. Para rąk przyda się kolejna do pomocy :D

Pozdrawiam WERS.

• Love Frag (+) 1

Nie wiem czy jest sens się rozpisywać, ponieważ i tak każdy wie, że sobie poradzisz. Jestem oczywiście na TAK ^_^

• Love Frag (+) 1

Jestem na TAK .

+POMOCNA

+AKTYWNA

Na TS o co bym nie poprosił reakcja była natychmiastowa :) Myślę ze przyda się taki moderator forum :)

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Jestem na TAK! :D
+Aktywna
+wiek
Można dać szansę jej.

• Love Frag (+) 1

Cześć.

Emilko, Emilko....Każdy Cię tu zna, cieszysz się dużą sympatią wielu osób, jesteś z nami już kawał czasu i byłaś na różnych szczeblach rang tego projektu. Teraz wycelowałaś wyżej i złożyłaś podanie na moderatora. Ja od długiego czasu mam bardzo ograniczony czas i niestety nie za dużo się orientuję ile jest pracy na forum przez moderatorów. Ale z niedawnej przeszłości pamiętam, że zbyt dużo pracy nie mieli moderatorzy, a było ich raptem 3... Niedawno doszedł do nas kolejny, czwarty moderator i obecnie 'aktywnych' jest ich trzech.

Moje opinia na temat Twojego podania jest następująca.

Znam Cię dobrze, znasz te forum od podszewki, nie masz problemu z rozumowaniem i komunikacją, jesteś chętna i odważna na nowe wyzwania, ale...Boje się, że ten zapał i ambicje będą na krótki czas. Tak jak było np. z adminem na ZM, gdzie tak na prawdę długo nim nie byłaś, bo chyba coś się w Tobie wypaliło. Bardzo nie lubię jak ktoś wykazuje bardzo duże chęci i zapał, a po przyjęciu na stanowisko ono wygasa po 2 czy 3 miesiącach.

Jestem za przyjęciem Cie na stanowisko, ale pod warunkiem, że będziesz na nim na długi czas i do ostatnich dni będziesz wykazywała chęć i ochotę pełnienia funkcji moderatora! W przeciwnym razie, nigdy nie będę za przyjęciem Cię z powrotem na to stanowisko jak i inne. Jednym zdaniem: Nie potrzebuję sezonowego moderatora.

Pozdrawiam.

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 2

fg_gun.png

Twoje podanie na Moderatora forum zostało rozpatrzone negatywnie

Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym

- - -

W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się na powyższe stanowisko.
Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach.

[!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 2
  • Shock 1
  • Smutek 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By eyyo
      Imię: Krystian
      Aktualny wiek: 21
      Staż gry w Counter-Strike 1.6: 10 lat+

Nick na serwerze: Eyyo / ibrezczS / Szczerbi 
      Staż gry na serwerze: Ponad miesiąc, ale szczęśliwi czasu nie liczą! 
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 17-24 (pn-pt), weekend dużo dłużej, ale wszystko zależne od czasu i chęci
      Link do wykresu aktywności na serwerze: Pozwolę sobię wrzucić 3 linki z moich trzech nicków

https://www.gametracker.com/player/Eyyo/193.33.176.62:27015/
      https://www.gametracker.com/player/Szczerbi/193.33.176.62:27015/
      https://www.gametracker.com/player/ibrezczS/193.33.176.62:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK / http://fbans.fragujemy.com/bans/6252.html / Świadom jestem, że działa to na moją niekorzyść, ale każdy popełnia błędy, ważne żeby z nich wyciągać lekcje.
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK, na kilku serwerowniach pare lat temu, ostatniego admina miałem w tym roku ale sieć serwerów upadła ¯\_(ツ)_/¯
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK i jestem ciągle gotów do poszerzania swojej wiedzy.
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 
      Bardzo znikoma aktywność administratorów na serwerze, z czym wiąże się bardzo duży bałagan na serwerze, mnóstwo wyzwisk, w moją jak i innych stronę, przeważnie za posiadanie VIP'a.  Chęć pomocy w prowadzeniu serwera, jego rozwoju i wsparcia administracji serwera. Doświadczenie na stanowisku Administratora.  Komunikatywność Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK, skinchanger w CS:GO
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/eyyooooo/

Pozdro i miłej niedzieli życzę! 
    • By Crazy
      Imię: Dawid
      Aktualny wiek: 25
      Nick na serwerze: Crazy
      Pora dnia w jakiej grasz na serwerze: U mnie to różnie bywa, bo pracuje na 3 zmiany, więc nie jestem w stanie określić.
      Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: Tak
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach: Byłem 3 razy banowany
      Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: Nie
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na admina: 
      - Z tego typu modami jestem dość oklikany, gram już kilkanaście lat
      - Posiadałem własny serwer
      - Moja znajomość amxx jest dość na dużym poziomie
      - Staram się wykonywać swoją robotę jak należy
      - Jestem sumienny i staranny w tym co robię
      - Jestem bezkonfliktowy
      Link do wykresu aktywności na serwerze:
      https://www.gametracker.com/player/Crazy/54.38.134.4:27015/
      Wiem, że była przerwa w graniu ostatnio, ale to przez zapierdziel w pracy i brak czasu na grę. Tak to staram się codziennie poświęcić 2-3h.
      Link do profilu Steam, na którym grasz na serwerze:
      https://steamcommunity.com/profiles/76561198869123137/

Dziękuje za wszystkie opinie na mój temat, pozdrawiam! 

• By PENK
      Nick na Discord wraz z ID:Penks#3673 ID:811656403415728209
      Doświadczenie na tym stanowisku:
      Discorda używam od około 2016 roku.
      Konfigracja roli na serwerach.
      Ogólna znajomość zarządzania discordem i jego działanie
      Godziny funkcjonowania na serwerze Discord:
      W tygodniu od rana do nocy 
      W weekendy od rana do rana 😂
      W skrócie, w tedy kiedy mam przy sobie telefon/laptop na 99% mam discorda w tle włączonego.
      Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję:
      Jestem aktywny na discordzie fragujemy od około maja/kwietnia.
      Mój czas który spędzam na tym komunikatorze.
      Inne informacje o sobie, uwagi:
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy