Jump to content
Saymunq

[ODRZUCONE] Odwołanie - [Saymunq]

Recommended Posts

Rodzaj kary: Tydzień
Powód kary: Skarga na forum

Data zdarzenia: 13 czerwiec 2021 - 19:20:21
Opis zdarzenia: Dostałem bana za spychanie zombie z kładki, blokowanie kampy jako matka zombie, podkładki, z tego ci mi wiadomo to to za spychanie jest ban 1h,za podkładkę jest ban 4h a za blokowanie kamp jest 4h, jesli dobrze potrafie liczyc to wychodzi to 9 godzin, a nie tydzień, jesli wszyscy na serverze sa traktowani tak samo to chcialbym zeby tak bylo tez w moim kierunku, bo co to za przyjemosc gdzie gracz za wychodzenie z gry i wchodzenie kiedy go zaraza, blokuje, podklada sie nie dostaje nic a ja dostaje tydzien, kieruje sie tutaj w kierunku mategrosa, nie raz widzialem na serverze gdzie gracz za blokowanie dostał 4h, wiec chcialbym prosic o zmniejsze kary na 9 godzin

Z uszanowaniem Saymunq

Dodatkowe informacje

Ty jesteś niepoważny?

• Laugh 1

Mówi to osoba która gada na ts ''nudes albo ban'' ? XD
Mowi to osoba ktora wyzywa caly czas na ts? 

Mowi to osoba ktora na ts gada ze ma tak mocna psychike a po tym mnie banuje?XD

Mowi to osoba ktora bardzo sie porzadnie zachowuje przy ludziach na ts a potym jak wyszly te osoby to klnie na caly glos bo nie potrafi grac w lola?XD

Screenshot_20210613_193958_com.android.chrome.jpg

gf-1dut-TdZ2-qrYD_film-ze-smiejacym-sie-

PS. W LOL'a nawet nie gram xD

• Shoot frag! (+) 1
  • Laugh 10

Nie grasz w lola? to czemu na ts 2dni wyzywales bo nie potrafiles zabic typa? 

Pierdolisz cos na ts ze masz mocna psychike, a mnie blokujesz, no get chodz pogadac na ts, a no zapomnialem boisz sie bo tylko potrafisz blokowac xDDD

Nie no ośmieszasz się nieźle. Nie wiem co ćpasz, ale zmień dillera.

Po 1. Wszedłem na TS3 i pierwsze Twoje słowa do mnie brzmiały: "nie interesuje mnie Twoje zdanie". Skoro tak, to po co mam z Tobą rozmawiać? Chyba że o tym: :fg_pepe_box:

Po 2. Pieprzysz jakieś głupoty, że nie mam psychy i dlatego Cię zbanowałem, ale widzisz... ja jakoś nie idę do autora skargi i nie wypisuje mu tekstów w stylu: "rozwiążemy to w realu?" :fg_pepe_facepalm:

Po 3. Co ma wspólnego to, że sobie swobodnie rozmawiam z kimś na prywatnym kanale TS3??? To tak jakbym dał Ci bana z argumentem "jesteś niedorajdą życiową".

Moje pytanie czy jesteś poważny dotyczyło tego, że składasz odwołanie od bana na forum, które temu nie służy. 

Otrzymałeś karę na naszym forum, czyli rangę "wykluczony" i nie rozumiem w ogóle intencji tego tematu. No ale czego się spodziewać po kimś z IQ-?

• Shoot frag! (+) 3

No ale ja chcialem sie odwolac ale zabrales mi wszystkie prawa, zabrales range fragowicz i nie moge wejsc w temat odwolania

po 2 odrazu mnie sprowokales tym ze powiedziales ''to co zalatwimy to w realu'' a aktualnie rozmawialem z danielem i martyna zeby mi pomogli w demku a ty sie brzydko mowiac wpierdoliles mi w to bo ani nie wyzywalem ani nic zlego nie robilem, uwazasz sie za boga, fakt tym bogiem jestes ale tylko tutaj w zyciu realnym jestes jak kazdy czlowiekiem czyli po prostu zero.

1 minutę temu, Saymunq napisał:

uwazasz sie za boga, fakt tym bogiem jestes

XD

• Laugh 1

ale tylko tutaj :)

3 minuty temu, Saymunq napisał:

uwazasz sie za boga, fakt tym bogiem jestes ale tylko tutaj w zyciu realnym jestes jak kazdy czlowiekiem czyli po prostu zero.

A skąd wiesz? Każdy wg Ciebie jest zerem w realu? ;) Skończmy tę dyskusję, bo tylko się pogrążasz.

zle napisalem, chcialem zrobic edycje tekstu no ale niestety nie moge :)

aktualnie to ty sie pograzasz tym jak gadasz na ts o nudach, i szkoda by było jak bym mial nagrane to xD

Kazde zdanie porownujesz do seksu, obstawiam ze jestes prawiczkiem, no ale nic dziwnego bo z taka morda to nie dziwie sie ze nie zamoczyles xD

Jak non stop dupę trujesz na TS3 i wkurwiasz wszystkich dookoła, to nic dziwnego, że przy nich gadałem "dobra, nudes albo ub". Każdy z nich może potwierdzić, czy nawijałem ciągle o tym. Zresztą, Twoje argumenty są na poziomie dziecka. Co ma, podkreślam raz jeszcze, rozmowy prywatne, gdzie śmiejemy się i rozmawiamy swobodnie do tego, co Ty sobą reprezentujesz, np. wzywając do bójki w realu za skargę?

PS. To Ty nazywałeś gejasem @ Kenzo , gdy ja stwierdziłem, że zdjęcie, na którym miał założone okulary różowe wygląda jak z gejowskiego filmu.

• Shoot frag! (+) 2

Wkurwiam wszystkich dookoła wbijałem tylko na ts3 zeby spokojnie porozmawiac, a ja ktos łamie regulamin to czemu nie mam sie klocic ? To jest normalnie ale ty tego nie rozumisz bo napisalem skarge na type to nie zostala przyjeta chociaz dowody byly na typa :)

Skupisz się wreszcie na sobie, czy będziesz pieprzył jaki kto nie jest, czego to my złego nie robimy itd.?

Ty sie lepiej skup na siebie i co gadasz do kazdego, jesli mialbys jaja to bys ze mna pogadal na ts ale tylko potrafisz blokowac

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

fg_gun.png

Twoje odwołanie zostało odrzucone

Powód: Nadana kara pozostanie w systemie

- --

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a rozpatrzymy odwołanie ponownie!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Wydziarany
      Serwer, na którym nadano karę:  Zombie infectia

Nick podczas gry: @ Wydziarany
      Nick admina nadającego karę: Virus
      Rodzaj kary: ban 
      Powód kary: Obrazanie graczy / admina

Data zdarzenia: Teraz 
      Opis zdarzenia:
      A więc tak, Admin postawił mine, mina mnie zbugowała, ja ją rozwaliłem. dał z dupy kicka utrudnianie gry.... mógł się cofnąć pod ścianę i postawić ją na nowo . ! 
      tym bardziej że nas w kampie było około 4. 
      po ponownym wejściu do gry troszkę się wkurwiłem, bo przepraszam bardzo, admin jest na serverze. Gracze się wyzywają cisną po rodzicach on nie zwracam na say. 

Ja nie ukrywam wróciłem do gry powiedziałem ,, chyba cię pojebało łbie jebany " tak wiem nie na miejscu, ale jak byście grali chociaż godzinę . To byście zrozumieli . ! na serverze jest jedna wielka patologia !! 
      Tych co sieją patologie na serverze nie kara, ale za zniszczenie lasera kick i później ban ! 

#Eddit @ Virus.  Ale jak ktoś zgłasza że gość na SH lata bądź obraża to już cisza .... 
      ja rozumiem full server. Ale kuźwa, owsze moze mnie troche poniosło z tym łbie Blablabla, za co chciałbym cię PRZEPROSIĆ 

przepraszam za te słowa jeżeli cię one uraziły, bądź zabolały. 
    • By m1tacha
      Serwer, na którym nadano karę: awp2

Nick podczas gry: m1tacha
      Nick admina nadającego karę: ミ Ufman ッ

Rodzaj kary: ban 
      Powód kary: brak gry dynamicznej

Data zdarzenia: 11.07.2021 godzina 16
      Opis zdarzenia: dostalem bana za brak dynamicznej gry, bylem za boxem i pickowalem prawo lewo, ponieważ było we mnie wcelowane kilka osób, prosze o zobaczenie demka i wyjebanie tego dzieciaka z roli admina
      Z góry dzięki
      https://ibb.co/7b7Tn82
      wystarczy zobaczyć demko 8)
      wystarczy zobaczyc demko 8)
    • By Bambo
      Dostajemy bany za to że mamy bekę z LGBT wiec pozdrawiam ciepłych Essa!
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy