Jump to content
Hopsialala

[PRZYJĘTE] Podanie na sędziego ocen - Hops

Recommended Posts

Imię: Daniel

Aktualny wiek: 28

Krótkie przedstawienie sięMłody, powabny i pełen wdzięków! Osoby będące tutaj na sieci kojarzą mnie z serwerów 1.6 gdzie pełnię funkcję na dwóch z nich i jestem ich stałym bywalcem - OnlyDD2 oraz FFA. Na sieci jestem od blisko 2 lat. W tym czasie zajmowałem się utrzymywaniem porządku i wyłapywaniem oszustów. Na co dzień jestem pogodny, a w swojej pracy staram się być obiektywny. Wcześniej nie sprawowałem funkcji związanych z ocenami demek jednak kojarzę pewne rzeczy i myślę, że mógłbym się sprawdzić.

Czy kiedykolwiek pełniłeś funkcję podobną do sędziego oceniania: Nie
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie oceniania dem: Tak
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Zbanowałem sam siebie :D

Staż gry w Counter-Strike: Z 16 lat + z przerwami

Jaką grą chciałbyś się zająć: CS 1.6
Jakim chciałbyś zostać sędzią: Głównie demka, może screeny. Póki co staram się szanować swój czas, a wiadomo, samo przeglądanie demek i wydawanie opinii potrafi zająć sporo czasu.

Dodatkowe informacje: PS: Pozdrawiam cieplutko!

• Shoot frag! (+) 7
  • Love Frag (+) 9

9 minut temu, Hopsialala napisał:

Aktualny wiek: 28

9 minut temu, Hopsialala napisał:

Młody,

To się nie klei ze sobą ^^

Jestem za daniem szansy, jako admin dobrze się sprawuje. Potrafi obchodzić się z demkami, a ss'ki raczej szybko ogarnie ;)

• Laugh 3

Myślę że przyda się kolejny sędzia ;)

Sam dawałem kiedyś 2 demka do oceny , wiem że swoje trzeba odczekać - dlatego 1 osoba więcej na pewno się przyda.

Poza tym , obejmuje on 2 stanowiska na tej sieci i myślę że jest w pełni zaufana osoba .

Jestem na Tak ! ;)

• Love Frag (+) 1

Weryfikacja w trakcie. 

fg_gun.png

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie

Odczekaj około 15 minut na otrzymanie rangi Sędzia Oceniania

- - -

Po otrzymaniu nowej rangi zapoznaj się z tematem ( kliknij tu ).

[!] W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z osobą przyjmującą Twoje podanie!

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Saydea
      Imię:  Krystian
      Aktualny wiek:  23 
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  5lat, obecnie powrót po 3latach przerwy

Nick na serwerze:  SayDea
      Staż gry na serwerze: Prawie 3 miesiące
      Godziny w jakich grasz na serwerze:  Najczęściej po 18
      Link do wykresu aktywności na serwerze:  http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=76561199159276905&search=1

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak,  admin oraz globaladmin serwerowni J4P.pl ( staż trochę ponad 6 miesięcy )
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak, część do nadrobienia, ale dam radę
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
       Dobry kontakt ze społecznością graczy Mirage#1, spora ilość powinna mnie kojarzyć Wysoki poziom kultury osobistej, ale zdarzają się błędy Spory zapał do pomocy w utrzymaniu porządku Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK, skincharger   https://steamcommunity.com/profiles/76561198807264738
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199159276905/
    • By ezik
      13 za 2 tygodniem 😃
    • By ezik
      Imię: szymon
      Aktualny wiek: 12
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 5 Miesięcy

Nick na serwerze: ezik
      Staż gry na serwerze: 500 godzin
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 13;00 do 20;00
      Link do wykresu aktywności na serwerze:

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK 
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      Pomagam adminom w ogarnianiu graczy  Podczas nieobecności adminów staram się upominać innych graczy  Jestem jak na swój wiek ogarnięta osobą Posiadam zapał chęci do pomocy na serwerze Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam:  NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199141030295/
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy