Jump to content
GORMAZPEEK

[ODRZUCONE] Podanie na admina - WPISZ SWÓJ NICK

Recommended Posts

Posted (edited)

Imię: Karol
Aktualny wiek: 17
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive

Nick na serwerze: GORMAZPEEK
Staż gry na serwerze: 63h
Godziny w jakich grasz na serwerze: od rana do wieczora z przerwami 
Link do wykresu aktywności na serwerze:

Procent wygranych:

K/D Ratio:

Strzałów / Trafień:

Cza gry:

Headshotów:

Ostatnie połączenie:

53.9% ( 1167 / 997 )

1.53 ( 2453 / 1606 )

13.5% ( 7432 / 55077 )

68 g.

1061 ( 43.3% )

05-06-2021, 18:06

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  / NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: / NIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina:  / NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

1. ... przyjazny lubię poznawać nowych ludzi rozmawiać z nimi na różne tematy 
  2. ... Jestem spokojny ale czasami denerwuję się nie wyzywam 
  3. ... codziennie gram na serwerze i nie było by problemu z aktywnością (:

Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam:  / NIE

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profiluhttps://steamcommunity.com/profiles/76561199129506419/

Edited by GORMAZPEEK

Godzinę temu, GORMAZPEEK napisał:

Procent wygranych:

K/D Ratio:

Strzałów / Trafień:

Cza gry:

Headshotów:

Ostatnie połączenie:

53.9% ( 1167 / 997 )

1.53 ( 2453 / 1606 )

13.5% ( 7432 / 55077 )

68 g.

1061 ( 43.3% )

05-06-2021, 18:06

Po pierwsze "Link do wykresu aktywności na serwerze" bardziej chodziło o link z gametracker, a nie swoje statystyki

Po drugie to jeśli piszesz podanie to tę nazwę tematu byś mógł się pofatygować i wpisać swój nick :D 

Po trzecie konto założone chyba tylko dla podania.

Po czwarte kojarzę z serwera ale nie używasz jakoś mikrofonu, nie masz komunikacji w ogóle, przynajmniej ja nie słyszałem.

• Shoot frag! (+) 1

Na początku miałem słuchawki ale bez mikro bo mi nie działało i tydzień temu kupiłem nowe słuchawki i mam mirko 

konto nie założone do  podania tylko grałem też na innych serwerach i często gram faceit mam 5lv

• Laugh 1

Hej, 

aktywność jak najbardziej na +

co do reszty, myśle, ze większość adminów z mirka podtrzyma zdanie.

1. Argumenty - nie przekonujące 

2. Konto pod forum, zacznij się udzielać więcej  :(  :) 

3. Daj się poznać, pomagaj graczom, złap kontakt z innymi

4. LINK [!!!] do wykresu aktywności, nie został podany :/ 

5.  Na minus również to, ze nie sprawowałeś funkcji admina, widać, że jestes ogarnięty to na pewno ogarnalbys to w krótkim czasie

6. Zły wzór podania, bynajmniej w tytule :/ 

Na koniec dodam, że te podanie mnie nie przekonuje, daj się poznać innym, szczególnie adminom i spróbuj napisać podanie za miesiąc/dwa, o ile te nie zostanie przyjęte! :D 

Pozdrawiam, 

Cry!

• Shoot frag! (+) 3

Tak na prawdę, ja słyszałem Cię tylko kilka razy jak dałeś info. Nie słyszałem, abyś nawiązywał jakieś dłuższe konwersacje z kimś. Ja osobiście wolałbym osobę rozmowną w naszych szeregach, ale nie jest to konieczne. Aktywność jest jak najbardziej dobra. Nie bardzo jest po czym ocenić Twoją osobę. Mam dylemat co do decyzji. Powstrzymuje się.

Posted (edited)

Czesc.

Zacznijmy od Tego, że nigdy Cię nie słyszałem na serwerze. Aktywność fajna, o konto na forum się nie czepiam bo sam mam świeże ( od czegoś trzeba zacząć ). 
Częściej używaj mikrofonu, daj się zapoznać tak jak napisał to @ cry ¿

Na tą chwilę mój głos to neutral :)

Pozdrawiam.

Edited by tvvisterekk
  • Shoot frag! (+) 1

Dzięki za odpowiedzi postaram się  poprawić:D

Wstrzymam się z decyzją do środy. @ [CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #01możecie się wypowiedzieć. :)  

• Shoot frag! (+) 1

Hejka!

Widziałam Cię kilka razy na serwerze ale nie słyszałam jeszcze jak komunikujesz się z innymi graczami. Również nie będę się czepiała nowego konta na forum bo sama takie mam ale fajnie by było jakbyś zaczął się bardziej udzielać tu jak i na serwerze.  Popieram kolegę @ cry ¿ . Na ten moment ciężko mi podjąć decyzję.
Pozdrawiam :)

Posted (edited)

Siema! 

Dosyć często cię widzę na serwerze i mógłbym napisać tutaj wszystko to samo co moi poprzednicy.

Aktywność na pewno na + 

Reszta nie przekonuje za bardzo 

Na ten moment jestem Neutralny

Edited by P1xa

Posted (edited)

Cześć, 

Tak jak wszyscy zauważyli jesteś aktywny na serwerze. Jednak podanie jest do poprawy. Ja również się wstrzymuję. Zostaje czekać na decyzję Opiekuna. 
Pozdro

Edited by Seba ☯

Witam.

Koledzy i koleżanka wyżej już chyba wystarczająco dużo napisali, więc nie bedę się rozpisywać ;). Na plus jest twoja aktywność na serwerze, ale samo podanie bardzo słabo napisane i dla mnie całkowicie do poprawy tak samo aktywność na forum oraz komunikacja z innymi graczami. Póki co jestem NEUTRALNY w stronę NIE.

Aktywność ok, słabe podanie, brak komunikacji a przynajmniej jak jestem na serwerze. Praktycznie Cię nie znam a konto założyłeś pod podanie. Hmmm... Jestem na NIE

Na ten moment odrzucam podanie, jeżeli zaczniesz udzielać się częściej na forum oraz na serwerze i poprawisz strukturę podania, na pewno przemyślę Twoją następną kandydaturę. :) 

• Shoot frag! (+) 1

fg_gun.png

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie

Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym

- - -

W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o stanowisko admina.
Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach.

[!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Saydea
      Imię:  Krystian
      Aktualny wiek:  23 
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  5lat, obecnie powrót po 3latach przerwy

Nick na serwerze:  SayDea
      Staż gry na serwerze: Prawie 3 miesiące
      Godziny w jakich grasz na serwerze:  Najczęściej po 18
      Link do wykresu aktywności na serwerze:  http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=76561199159276905&search=1

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak,  admin oraz globaladmin serwerowni J4P.pl ( staż trochę ponad 6 miesięcy )
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak, część do nadrobienia, ale dam radę
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
       Dobry kontakt ze społecznością graczy Mirage#1, spora ilość powinna mnie kojarzyć Wysoki poziom kultury osobistej, ale zdarzają się błędy Spory zapał do pomocy w utrzymaniu porządku Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK, skincharger   https://steamcommunity.com/profiles/76561198807264738
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199159276905/
    • By KarBidu
      Zły dział można zamknąc :o
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy