Jump to content

Recommended Posts

AKG MkII dostałem na urodziny jakieś 3 lata temu?  głównie do słuchania muzyki, ale w csie też się dobrze sprawdzają :)

Ja mam HyperX Cloud II. Jakość dźwięku jest dobra i mikrofonik też nie najgorszy. Nie są one na pewno najlepsze do słuchania muzyki, ale to rekompensują tym jak dobrze brzmią w grach ^^ (Są chyba niezniszczalne. Tyle razy mi spadły z biurka, a nadal żyją)

Słuchawki Logitech G Pro X przewodowe, polecam, jest dużo możliwości :)

2 godziny temu, miki1337 napisał:

Słuchawki Logitech G Pro X przewodowe, polecam, jest dużo możliwości :)

@ GET  mordo, ja również posiadam Logitech G Pro X, na przewodzie, może z 1.5 roku. Wg mnie zajebista opcja. Gdy kupowałem brałem również pod uwagę HyperX Cloud II, jednak te wypadły blado przy G Pro X ;). Bez wnikania w cyferki :

+ czysty dzwięk,  zadowoli każdego audiofila

+ jeden z lepiej brzmiacych mikrofonów

+ odłączany mikrofon
+ możliwość podłączenia pod USB jak i pod zwykłe 3,5
+ regulacja głośności na przewodzie
+ przełącznik mute na przewodzie
+ mega wygodne, nawet jak nosisz okulary (nie wciskają zauszników w czache)

+ już po samym nałożeniu dobrze tłumią otoczenie (lepiej jak te na strzelnicy xd), można w nich strzelać z armaty :p

+ długi przewód, w oplocie
+ masz do nich apke, gdzie można ustawić zarówno mikro jak i same słuchawki, to jest imo mega zaleta. Przez samą apkę, możesz pobrać masę ustawień innych ludzi, lub sam się bawić

+ obsluga blue voice

+ proste i solidne (tj. bez jakiegoś dziadostwa typu ledy, przyciski na słuchawkach).

+ ładny design

+ nauszniki ze "skóry" lub piankowe, łatwe w wymianie.

+ warte swojej ceny

+ nauszniki pasują na większe małżowiny

Brałbym drugi raz, także szczerze polecam. Jak dorzucisz trochę hajsu masz też opcję bezprzewodową (ale imho szkoda hajsu).

image.thumb.png.95600616bff35a934f7aa9de7b209a54.png      image.thumb.png.6434c56e1d5fd41c012bed76ad76e54e.png

image.thumb.png.f762731a7d85aa080ebe7904abde5517.png    

20210605_140842.thumb.jpg.7f41f0a9a0acd659ea792f0820d078f6.jpg

Drugie moje słuchawki:

Superluxy HD668B - to są teoretycznie słuchawki studyjne, półotwarte. Do codziennego użytku przy kompie raczej nie polecam. Są nieco plastikowe, ale jakość dźwięku niczego sobie.  Zastosowanie to raczej do jakiś odsłuchów (w moim przypadku do gry na gitarze, podłączone na stałe do interface).

• Love Frag (+) 1
  • Shock 1

hyperx cloud 2

W dniu 4.06.2021 o 19:44, $BOT-Kojot$ napisał:

Genesis Argon 400 - bardzo dobrze mi się w nich gra tylko chyba mają jedną wadę, psują się kable przy nich i słychać tylko na 1 słuchawkę ( już 2 w tym roku :( ) 

Prawda mam takie same i się non stop psują nie wiem czy to przez laptopa czy coś. Ale wiem jedno jeden kabel nie działa

• Shoot frag! (+) 1

Godzinę temu, mrlolek2306 KEYDROP napisał:

A ja mam  SteelSeries Arctis 1 Mi się tam podobają były tanie więc git polecam :))

Prócz niskiej ceny, to niczym innym nie plusują niestety. A wydaje mi się, że i w tej cenie są dostępne lepsze headsety. Piszę to, bo są to moje obecne słuchawki, jestem jednak nimi dość rozczarowany i przy najbliższej okazji będę je zmieniać.

Nie polecam

Encore RockMaster OE od prawie roku. Świetne słuchawki za niecałe 200 zł, polecam!

jakieś od telefonu w których działa mi tylko prawa słuchawka

HyperX Cloud II, posiadam je od początku 2019r, zostały zakupione głównie do gier fps ale też i wolniejszych tytułów nie tak dynamicznych i w csie czy innych grach sprawdzają się bardzo dobrze, a wiadomo że i też muzyki słucham w nich, bo nie jestem osobą która specjalnie by zmieniała słuchawki do słuchania muzyki.

Długotrwałe sesje przy kompie sprawdzają się nieźle, bo bywa że siedzę przy kompie i po 14h czasami i głowa ani uszy nie bolą, mikrofon szału nie robi, ale tragiczny też nie jest i jak na majka słuchawkowego to może być. 

Posted (edited)

Steelseries arctis 3, ale polecam 5. Kabel wkuriwa, słuchawki do csa idealne, do muzyki aż tak nie polecam,  bassy są dosyć małe, bo to słuchawki do gier bardziej i stawiają na wysokie tony. Posiadam od 2 lat.

Edited by FASTer

Qilive, zwykłe marketówki i służą już od wielu lat.

HyperX Cloud Stinger 2 lata bez jakichkolwiek zastrzeżeń

image.thumb.png.8fb0b5bdd062d17529fecd229dbfdff0.png

spacer.png      JBL T110  służą mi 2 latka już i gituwa za 30ziko XD 

• Laugh 1

SPC gear VIRO. Mega wygodne, dobre brzmienie i wygłuszenie. 

Steelseries Siberia 200 od dwóch lat i nadal dają radę. Jedyny mankament w nich, to pokrętło regulacji głośności sporadycznie lubi się przestawić.
Dodatkowo mam od niedawna jeszcze Philips PRO6305. Korzystam już około półtora miesiąca i robią, to co do nich należy.
Przed Philips'em miałem Sony MDREX110APR ponad dwa lata, ale niestety przetarł się przewód przez co jedna z słuchawek padła, ale poza tym były dobre jak na swoją specyfikację i cenę.